Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

EMOS

EMOS

Značka EMOS je ve vlastnictví stejnojmenné firmy EMOS spol. s r. o. a na trhu je již od roku 1991. Jedná se o českou značku. Pod touto značkou naleznete produkty z kategorie drobného elektrozboží, jako jsou např. prodlužovací přívody a bubny, svítilny, nabíječky baterií, zabezpečovací a monitorovací technika, LED žárovky a osvětlení, TV příslušenství, meteostanice, váhy a další drobné elektro.

Produkty značky EMOS jsou distribuovány z vlastního logistického centra, které disponuje rozlohou 16 000 m2. V současné době sklad disponuje 1200 mobilními regálovými pozicemi, 2600 přepravkami ve vysokorychlostních výškových automatizovaných zakladačích a 22 000 europaletových míst.

EMOS je známý v Evropě. Sídlo společnosti EMOS CZ group a.s. a její centrála se nachází v Přerově. Společnost působí prostřednictvím svých sesterských společností také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku. Celé obchodní uskupení zaměstnává cca 400 zaměstnanců, z toho cca 300 zaměstnanců v ČR.

Společenská odpovědnost je firmou EMOS vnímána jako důležitá součást podnikání. Společnost  usiluje o minimalizaci produkovaného odpadu a pro obalové materiály hledá opakované využití, případně pro ně zajišťuje recyklaci. V současné době je držitelem již šesti osvědčení, a sice EKO-KOM, ASEKOL, RETELA, s.r.o., ELEKTROWIN a. s., EKOLAMP a ECOBAT.

Obaly produktů značky EMOS jsou označeny ochrannou známkou Zelený bod. Společnost je součástí celostátního kolektivního systému zpětného odběru elektrozařízení. Společnost se podílí také na recyklaci přenosných baterií a osvětlovacích zařízení.

Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 155