Domácí prodlužovací přívody

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 11

Prodlužovací přívody • Doprava vždy zdarma

Prodlužovací přívody (kabely) slouží k prodloužení jednofázové napájecí sítě 230V. Prodlužovací kabel může mít 1 zásuvku (spojka) nebo 3 - 6 zásuvek a může být s vypínačem, nebo na manuální ovládání všech zásuvek. V našem sortimentu jsou kabely s kulatými (pro spotřebiče třídy I), ale také vidlicovými zásuvkami (spotřebiče třídy II), bílými, černými a designovými zásuvkami.
 

Při instalaci je vhodné, aby byla prodlužovačka roztažena do plné délky a nedocházelo tak ke zvýšenému zahřívání. Z tohoto důvodu jsou k dispozici prodlužky různých délek (1,2 m – 10 m). Každý kabel v naší nabídce má PVC izolaci, což je pro použití v domácnosti naprosto ideální. V naší nabídce naleznete také prodlužovací kabel (přívod) – spojku. Tento prodlužovací kabel (přívod) má pouze jednu zásuvku, je nabízen v bílé (do 10 m včetně) a oranžové barvě (přívod nad 20 m včetně) a může mít délku až 40 m. Pro použití v dílnách a garážích je vhodnější reflexní oranžový prodlužovací kabel. V domácnosti lze využít další designové prodlužovací kabely a spojky např. v zelené barvě (doplněk k vánočním řetězům) nebo v různých odstínech dýhy (pro dřevěné a plovoucí podlahy). K dispozici jsou také prodlužovací kabely (přívody) se 7 zásuvkami (s vypínačem, bez vypínače).
Náročnější uživatelé využijí také USB prodlužovačku. Jedná se o standardní prodlužku, která má navíc USB vstupy pro nabíjení různých zařízení.