Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 20 % na baterie GP s kódem GP20
Sleva 20 % na LED svítidla s kódem SVETLO20
Sleva 50 Kč na meteostanice s kódem METEO50
Úvod Jak vybrat powerbanku za 2 minuty?

Jak vybrat powerbanku za 2 minuty?

16. 6. 2020

Představujeme vám 3 powerbanky, za které dáme ruku do ohně.

Každá z nich s přehledem dobije váš mobilní telefon, fotoaparát, MP3 přehrávač, videokameru, GPS nebo soundbox.

Podle velikosti a ceny je řadíme vzestupně, stejně tak i podle jejich výkonosti. Přečtěte si krátce, jaké superschopnosti má každá z nich.

 

Power-bank-GP-FN05M-5200-mAh-stribrny-zmensena.jpgPower bank GP FN05M 5200 mAh stříbrný

 

Poctivá powerbanka s uspokojivou kapacitou 5200 mAh, která vás zachrání pokaždé, když vám mobil znenadání upadne do kómatu. Díky ní svůj hovor s kamarádkou už nikdy nebudete končit slovy "musím jít, za chvíli mi umře baterka".

Je levná, lehká, spolehlivá a tak akorát do ruky. Představuje ideální první pomoc do batohu nebo kabelky.

Všemožné ochrany (proti přebití, úplnému vybití, proti přetížení a proti zkratu) se postarají o její dlouhou životnost. Neohrozí ji ani vaše případná nešikovnost – odolný hliníkový obal a prodloužená záruka 3 roky fungují jako neprolomitelný štít.

 

 

Power bank GP 1C10A 10400 mAh bílý

 

Nadupaný záložní zdroj energie za rozumný peníz. Obdařený 2 USB výstupy, díky kterým můžete nabíjet 2 elektronická zařízení zároveň (třeba mobil a tablet). Uspokojí všechny náročnější uživatele, kteří se kromě mobilního telefonu neobejdou ještě bez jednoho "chytrého pomocníka".

O tom, jak moc síly jí ještě zbývá vás informují 4 LED diody, které postupně zhasínají. Jakmile už neuvidíte žádné světýlko, víte, že jste powerbanku vyždímali do poslední kapky.

 

 

Power bank RAVER 20000 mAh černý

 

Nejsilnější powerbanka v naší nabídce s úžasnou kapacitou 20 000 mAh. Proto váš tabet nakrmí novou energií až 3x a mobil dokonce 10x!

Přestože obsahuje už opravdu výkonné lithiové baterie, nijak neporušuje přepravní podmínky všech známých leteckých společností. Proto si ji s klidným srdcem můžete zabalit do svého příručního i odbaveného zavazadla a odletět na dovolenou.

Náruživí majitelé menší elektroniky na ni ocení 2 USB výstupy, funkci passthrough a všeříkající LED displej zobrazující na kolik procent je ještě nabitá. Má jednoduše všechno, co si od powerbanky můžete přát.

Tlacitko-KOUPIT.jpg

 

Ani my nestojíme o žádné laciné šmejdy. Proto než zařadíme novou powerbanku do prodeje, důkladně ji prověříme v naší testovací laboratoři. V tomto ohledu plně důvěřujeme našemu specialistovi na baterie a powerbanky, který přesně ví, do čeho se nám i vám vyplatí investovat.

 

◄ PŘEČTU SI VÍCE O POWERBANKÁCH                       CHCI SI VYBRAT POWERBANKU ►

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více