Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

Konektory

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 4

Konektory • Doprava vždy zdarma

Konektory se používají v případě, že si chcete vytvořit kabel dle vlastních představ. Zakoupíte si samostatný kabel o potřebné délce a napojíte na něj vybrané konektory. V naší nabídce jsou konektory HDMI, IEC, JACK, F, CINCH nebo SCART.

Konektory SCART slouží pro přenos audio a video signálu. V naší nabídce jsou také přepínače a rozbočovače. SCART na kabelu se zapojí např. do televizoru. Do ostatních SCART zásuvek se připojí pomocí běžného SCART kabelu další přijímače, jako např. DVD, set top box, satelit, video, domácí kino. Tyto rozbočovače jsou vhodné tehdy, pokud máte v TV pouze jeden SCART konektor, ale potřebujete připojit více přístrojů.

UTP konektory slouží pro napojení UTP (datového) kabelu a jsou vhodné např. pro přenos internetového připojení. V naší nabídce jsou UTP konektory jednoduché nebo UTP datové zásuvky se dvěma konektory. Z našeho sortimentu si můžete poskládat libovolný UTP kabel (pomocí UTP kabelu a konektoru) nebo si zakoupit již hotový UTP kabel.

IEC konektory jsou anténní konektory, které se používají pro přívod signálu z antény do televize, set top boxu nebo rádia. IEC konektory slouží k napojení na koaxiální kabel. V naší nabídce IEC konektorů jsou klasické vidlice a zásuvky, nebo úhlové zásuvky a vidlice. V sortimentu také naleznete spojky pro nadstavení kabelu.

F konektory slouží k napojení na koaxiální kabel a následnému propojení klasické nebo parabolické antény s určitým výstupním zařízením. V naší nabídce jsou F konektory klasické, šroubovací, nebo úhlové šroubovací. Dále jsou na výběr F – konektory, vidlice, spojky nebo zásuvky. Velikost F – konektoru se odvíjí od velikosti koaxiálního kabelu. Konektory prodáváme v sáčcích po 10 kusech.