Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Váhy Kuchyňské váhy

Kuchyňské váhy

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité

Kuchyňské váhy • Doprava vždy zdarma

Jestliže vaření a pečení je vaší velkou vášní, a usilujete vždy o chuťově i vizuálně dokonalý výsledek, kuchyňská váha vám nesmí chybět ve výbavě. V naší nabídce najdete pouze digitální kuchyňské váhy s povrchem z ABS plastu, nerezu nebo skla (třeba velmi oblíbenou TY3101G). Většina z nich má velikost i tloušťku menší knížky, takže na lince, ve skříňce nebo v šuplíku nezabere skoro žádné místo. Na výběr máte ale i váhy s miskou, které se dají v případě potřeby snadno sundat. Domácí váhy EMOS jsou nejčastěji na baterie (knoflíkové nebo mikrotužkové), ale nabízíme i moderní a ekologicky šetrnou bezbateriovou kuchyňskou váhu, kterou dobijete několika otočeními kolečka, a následně si užijete více než 2 minuty vážení. Všechny naše elektronické váhy umí pracovat s různými jednotkami hmotnosti (gramy, kilogramy, libry aj.) a umožňují funkci dovažování.

Jestliže chodíte na ryby, máte sad (takže potřebujete vážit košíky s ovocem) nebo často cestujete, usnadněte si život také digitální závěsnou váhou s nosností až 50 kg.

Nepostradatelným pomocníkem v kuchyni jsou také digitální minutky. Vyberte si z funkcí odpočet nebo stopky. Díky magnetu minutky snadno uchytíte například na lednici.