Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod LED osvětlení LED světla LED svítidlo IRVI 60 x 60 cm, 36 W, teplá-studená bílá, stmívatelné s ovladačem

LED svítidlo IRVI 60 x 60 cm, 36 W, teplá-studená bílá, stmívatelné s ovladačem

Objednací číslo: ZM5183
1x
5
1
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Výhody produktu

Pomocí ovladače lze svítidlo stmívat a měnit teplotu barev a to v rozsahu 2 700 až 6 500 K.
Vysoký index podání barev CRI>95 zajišťuje věrné podání barev.
Bezrámečkový design.

Rozšířený popis

LED přisazené svítidlo EXCLUSIVE

Řada LED svítidel EXCLUSIVE nabízí kromě špičkového světelného toku a elegantního designu zejména vysoký komfort ovládání díky v balení dodávanému dálkovému ovladači. Ten umožňuje kromě plynulého stmívání a nastavení barvy světla i ovládání skupiny svítidel, vytváření světelných scén apod. V řadě EXCLUSIVE můžete vybírat z modelů různých rozměrů ve tvaru čtverce nebo obdélníku. K dispozici jsou modely s elegantním rámečkem okolo difuzoru i bezrámečkové. Vysokou kvalitu řady světel EXCLUSIVE s hliníkovým tělem a mléčným difuzorem dokládá i poskytovaná tříletá záruka.

Atmosféra na míru

LED svítidla EXCLUSIVE umožňují díky funkci plynulého stmívání v kombinaci s možností nastavení barvy světla vytvořit nepřeberné množství variant osvětlení pro optimální světelnou pohodu ve vašem interiéru. Teplotu barvy světla je možné nastavovat od teplé bílé (2 700 K) vhodné k relaxaci, přes neutrální bílou určenou ke čtení až po studenou bílou (6 000 K), která je vhodná k práci. Čtyři nejoblíbenější světelné režimy jsou dopředu přednastaveny na dodávaném dálkovém ovladači, libovolné jiné si můžete následně sami nastavit.

Ovládání skupiny svítidel s komfortním ovladačem

Díky komfortnímu ovladači je změna režimu svícení nebo úplné vypnutí svítidla řady EXCLUSIVE dílem okamžiku. Již nikdy nemusíte odcházet od svého oblíbeného filmu, abyste si změnili osvětlení a navodili atmosféru jako v kinosále. Stačí jedno zmáčknutí tlačítka. Dodávaný ovladač pracuje na frekvenci 2,4 GHz, která zabezpečí ničím nerušený příjem signálu na straně svítidla. Pro změnu režimu osvětlení není nutné, na rozdíl od jiných technologií, ovladačem směřovat na svítidlo.

Máte instalováno více svítidel z řady EXCLUSIVE? Pak je možné ovládat všechna svítidla jako jeden celek nebo si s pomocí ovladače definovat menší skupiny svítidel, každé s jinými parametry světla. Chcete nechat část svítidel zcela zhasnutých, část rozsvícených a každé navíc svítit jinou barvou světla? Pro svítidla z řady EXCLUSIVE není ani toto žádný problém.

Jednoduchá instalace za pár minut

Svítidla řady EXCLUSIVE je možné instalovat na strop nebo i stěnu místnosti. Součástí balení jsou vždy všechny potřebné doplňky pro obě možnosti umístění.

Instalace probíhá ve třech jednoduchých krocích a podle přiloženého návodu ji zvládne i méně zručný uživatel.

Barvy jako živé

Vybrané modely svítidel EXCLUSIVE jsou dodávány v provedení se zvýšeným indexem podání barev a to CRI>95. Čím vyšší je hodnota CRI, tím živější je podání barev a předměty vypadají pod takovým světlem přirozeněji. Většina LED svítidel a světelných zdrojů nabízí hodnotu CRI vyšší jak 80, skutečně vysoce kvalitní pak dosahují hodnot 95 a vyšších. Modely s vyšším CRI jsou jasnou volbou zejména pro ty, kteří je chtějí použít pro osvětlení firemních prostor s vysokým nárokem na kvalitní reprodukci barev (textil, polygrafie, vybavení interiérů, potraviny, video produkce a foto studia, automobilový průmysl, reklamní plochy, informační systémy) apod.

Parametry

Parametry

Značka EMOS Lighting
Objednací číslo ZM5183
Produktové číslo 1544103604
EAN 8592920090541
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Anonym
    Objednáno 29. 8. 2023
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení
FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Led panel bohužel není možné řídit přes DALI driver, jelikož pro CCT panel je potřeba mít na výstupu z driveru do svítidla 3 vodiče. Napájí se totiž 2 sady čipů.

Funguje to obdobně, jako u televizoru, tedy dálkový ovladač je nutné nasměrovat přímo na zařízení. Pokud máte více světel jednoho typu v různých místnostech nebo jedné místnosti, tak jedním dálkovým ovladačem ovlivňujete to světlo, na které namíříte.

Proud na výstupu je 900 mA.