Úvod Reflektory LED reflektor PROFI s pohybovým čidlem, 50W neutrální bílá

LED reflektor PROFI s pohybovým čidlem, 50W neutrální bílá

Obecné číslo ZS2740
zobrazit hodnocení
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Světelná účinnost 100 lm/W v kombinaci s naprostou spolehlivostí a velmi jednoduchým připojením dělají z LED reflektoru PROFI bestseller pro všechny montážní techniky i hobby uživatele. Reflektor je vybaven senzorem pohybu s možností nastavení soumrakového čidla a doby provozu po sepnutí.
Oblasti použití: trvalé osvětlení vnitřních i venkovních prostor.

Výhody produktu

úspora provozních nákladů až 95 % ve srovnání s halogenovými reflektory
profesionální zpracování do nejnáročnějších podmínek
jednoduché připojení kabelu do svorkovnice

Rozšířený popis

LED reflektory s pohybovým čidlem

Reflektory PROFI vynikají skvělým poměrem užitné hodnoty, kvality a ceny. Spolehlivě zvládají trvale osvětlovat vnitřní i venkovní prostory v teplotách od -20 do +40 °C. Řada PIR je navíc vybavená pohybovým čidlem, díky kterému se senzor spíná automaticky podle nastavení citlivosti, soumraku a doby sepnutí.

Životnost svítidla je skvělých 40 tisíc hodin a dostanete na něj nadstandardní tříletou záruku.

Řada reflektorů PROFI PIR vám spolehlivě poslouží v interiéru i v exteriéru. Nahradí až 550 W žárovku a poskytuje světelnou účinnost hezkých 100 lm/W. Široký úhel osvětlení 120° a pohybové čidlo s dosahem 12 metrů se stará o skvělý světelný komfort i zabezpečení před zloději. Pevné a odolné materiály (hliník a sklo) jsou zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Reflektory PROFI PIR obstojí i v náročných povětrnostních podmínkách od -20 do + 40 °C. Provozní náklady jsou navíc ve srovnání s běžnými halogenovými reflektory nižší až o 95 %. A to se počítá.

 
 

Barevné podání řady reflektorů PROFI PLUS PIR

Reflektory řady PROFI PIR poskytují příjemně decentní osvětlení. Neutrálně bílé světlo má totiž nejblíže k přirozenému dennímu světlu. Poznáte ho podle označení teploty chromatičnosti 4000 K.

 
 

Svítí a svítí

Reflektor PROFI PIR vám bude na svět svítit opravdu dlouho. Výrobce udává jeho životnost až 40 000 hodin. To znamená, že pokud jej budete používat každý den hodinu, může vám svítit celý život.

 

Široký vyzařovací úhel

Díky použité LED technologii i tvaru difuzoru osvětluje prostor v úhlu 120° a s odpovídající intenzitou. Paprsek svítidla tedy zůstává dostatečně silný, ale zároveň neoslňuje okolí zbytečně širokým úhlem vyzařování.

 

Voděodolné provedení

Krytí IP44 poskytuje ochranu proti stříkající vodě z každého směru. Reflektor tak může přijít do kontaktu s vodou i se vzdušnou vlhkostí – je tedy možné použít ho i venku.

 

Vysoká mechanická odolnost

Na stupnici odolnosti před mechanickým poškozením (1-10) si reflektory řady PROFI stojí se svou osmičkou velmi dobře. Prošly náročnými zkouškami, které prokázaly vysokou odolnost použitých materiálů proti mechanickému poškození.

 

Zapojení snadno a rychle

Máte rádi pohodlí a vážíte si svého času? Nejste právě montérské eso? Tak v tom případě budete mít jistě radost ze snadného zapojení světelného zdroje do svorkovnice.

 

Záruka 3 roky

Klíčové vlastnosti reflektorů řady PROFI doplňuje příjemný benefit v podobě nadstandardní tříleté záruky.

 
 
Parametry

Parametry

Značka EMOS Lighting
Obecné číslo ZS2740
Produktové číslo 1531271040
EAN 8592920026373
Související produkty

Související produkty (1)

Flexo šňůra gumová 3x 1,5mm2, 5m, černá
389
311 Kč S kódem VIKEND20
Skladem
Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení