Úvod Představení e-shopu EMOS.cz

Představení e-shopu EMOS.cz

Představení e-shopu EMOS.cz

Jsme česká společnost se 100% českým kapitálem. Specializujeme se na výrobu a prodej drobného elektro zboží pod vlastní značkou EMOS, a zároveň jsme výhradním distributorem značek GP Batteries nebo Raver. Zásluhou více než 29 let zkušeností v oboru elektro poskytujeme všem našim zákazníkům prvotřídní služby a poradenství. Přečtěte si o nás více.

Prostřednictvím tohoto e-shopu pro koncové zákazníky vyřídíme ročně tisíce objednávek. Naše rozsáhlé logistické centrum (o rozloze 16 000 m²) a vlastní testovací laboratoř ručí za vysokou kvalitu zboží, které do rukou zákazníků dorazí vždy včas a v pořádku. Jejich spokojenost jasně dokazuje více než 3 000 kladných referencí na srovnávači Heureka.cz a certifikát "ověřeno zákazníky". 

Před zahájením prodeje každé zboží pečlivě prověříme. Např. LED žárovky testujeme ve speciální integrační kouli, abychom poskytovali pravdivé informace o naměřených fotometrických veličinách. Díky tomu je u nás nakupuje stále více spokojených zákazníků. Na výslunní se hřejeme i v oblasti DVB-T2 techniky a další VF techniky. Zejména antény EMOS jsou na českém i zahraničním trhu velice oblíbené.

Mezi často vyhledávané kategorie na našem e-shopu patří také zabezpečovací a monitorovací technika (videotelefony a IP kamery), meteostanice, prodlužovací kabely, LED panely a další LED osvětlení. Nezapomínáme ani na montážníky, které pravidelně zásobujeme kvalitními koaxiálními, UTP a AV kabely.