Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

Prodlužovací přívody EMOS GoSmart

Chcete mít neustálý dohled nad vaším domovem, i když jste zrovna mimo něj? Chytrý prodlužovací přívod umožňuje ovládat připojené spotřebiče odkudkoliv pomocí mobilního telefonu či tabletu, ať už jste v práci, na dovolené, nebo na zahradě. Pouhým kliknutím v aplikaci EMOS GoSmart vypnete nebo zapnete do něj připojené spotřebiče - ventilátor, elektrické topení a jiné spotřebiče. Zajistěte si bezpečný a úsporný provoz vaší domácnosti!

Díky možnosti dálkového zapínání a vypínání elektrických spotřebičů, měření spotřeby elektrické energie, časovému rozvrhu i nastavení automatického zapnutí či vypnutí s ním zvládnete udělat z libovolného standardního spotřebiče chytré zařízení.

Vaše filtry
Kompatibilita:
Zrušit všechny filtry
Filtru neodpovídají žádné výsledky

Ovládejte všechny produkty jedinou aplikací. Plná lokalizace a jednoduché užívání.

Aplikace EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládání všech zařízení chytré domácnosti prostřednictvím vašeho mobilního telefonu či tabletu. Díky dokonalé lokalizaci s ní budete komunikovat ve svém rodném jazyce. Bez složitých nastavení vám aplikace EMOS GoSmart poskytne vždy aktuální přehled o dění ve vašem domově a umožní pohodlné ovládání všech chytrých zařízení na dálku.