Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Zabezpečení domu IP kamery GoSmart Otočná dětská chůvička IP-500 GUARD s monitorem a Wi-Fi

GoSmart Otočná dětská chůvička IP-500 GUARD s monitorem a Wi-Fi

Objednací číslo: H4052
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
20. 4. 2024 u Vás
4 790
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Vaši nejdražší v bezpečí

Chcete být se svým miminkem i v okamžicích, kdy mu nemůžete být na blízku? Potřebujete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokojíčku a jistotu, že je vaše dítě v pořádku? Tohle všechno vám splní chytrá dětská chůvička IP-500 GUARD, která si vás získá svými moderními funkcemi a její roztomilý design si oblíbí vaše děti.

Díky kvalitnímu obrazu a zvuku přenášenému do mobilního telefonu a do přiloženého LCD monitoru získáte dokonalý přehled o každém šustnutí v dětském pokojíčku.

Pokročilé funkce rozpoznání pohybu a inteligentní detekce zvuku a pláče vás upozorní na zvýšenou aktivitu vašich dětí nebo probuzení a pláč miminka. Vzniklou situaci lze díky kameře zachránit a předčasně probuzené miminko opět uspat. Jejím prostřednictvím na něj můžete promlouvat nebo mu vzdáleně pustit jednu z uložených ukolébavek či stále populárnější tzv. bílý šum.

 

 

 

Nic vám neunikne

Objektiv chytré dětské chůvičky IP-500 GUARD s úhlem záběru 100° a možností rotace v obou osách můžete optimálně směřovat k vašemu malému neposedovi.

V kombinaci s vysokým rozlišením obrazu kamery 2 304 × 1 296 p, který je přenášen do mobilního zařízení a dodávaného LCD monitoru, tak spolehlivě dohlédnete na dění v celém pokoji.

Vaše děti si spolu roztomile hrají a rádi byste si tento okamžik zaznamenali? Je to snadné! Kamera chůvičky dokáže pořizovat obrazový záznam, který pro vás uloží na cloudové úložiště nebo micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

Bezproblémový provoz i mimo váš domov

Vynikající kvalita obrazu za všech světelných podmínek je zajištěna dynamickým nastavením jasu a rovnoměrným infračerveným osvětlením až do vzdálenosti 10 metrů. Protisvětlo ani úplná tma nemají šanci a obraz bude vždy perfektní! 

Díky dodávanému 5″ LCD monitoru, který komunikuje přímo s kamerou, není nutné pro provoz chůvičky připojení k domácí wifi síti. Kameru s LCD monitorem tak můžete libovolně převážet a pohodlně chůvičku používat i na cestách mimo svůj domov.

Kamera svým gumovým návlekem s ušima strhne pozornost každého dítěte a současně chrání chůvičku před poškozením v případě nechtěného pádu na zem.

 

Pokročilé funkce pro bezpečí vašich dětí

Chytrá dětská chůvička IP-500 GUARD disponuje inteligentní funkcí detekce pohybu, zvuku, měření teploty a vzdušné vlhkosti v místnosti. Zaznamenají-li její senzory neobvyklou aktivitu, například pláč, pohyb nebo změnu teploty a vzdušné vlhkosti, obdržíte notifikaci na vaše mobilní zařízení a do dodávaného LCD monitoru. Díky obousměrné hlasové komunikaci nemusíte pobíhat mezi pokoji tam a zpátky. Váš hlas v chůvičce dítě utiší stejným způsobem, jako byste stáli byli vedle něj.

Můžete si nastavit i jeden z alarmů, který vás na aktivitu upozorní hlasitým signálem ve chvílích, kdy je obrazovka LCD monitoru vypnutá. Spoříte tak energii LCD monitoru a současně hlídate zvuk i pohyb v pokoji dítěte.

Vymezení prostoru pro detekci pohybu pak využijete v případě, že se v místnosti s dítětem pohybují i jiné osoby a vy chcete zamezit neustálému odesílání nechtěných notifikací o detekci.
 

Příjemné usínání

Některá miminka potřebují k usínání klid, jiná jsou raději, pokud mají na pozadí nějaký zvuk, kterým může být populární bílý šum nebo ukolébavka. Chytrá chůvička IP-500 GUARD jim nabídne obojí.

Bílý šum je monotónní zvuk, který se skládá z mnoha podobných tónů tvořících šumění, které překryje jiné rušivé elementy. Preferujete raději ukolébavku? Vybírat můžete z několika přednastavených melodií.

Chůvička vám bude sloužit i jako noční lampička, u které si sami nastavíte optimální intenzitu a barvu světla. Pomocí jejích senzorů sledujete i vlhkost a teplotu v místnosti. Příjemnému usínání už nic nebrání!

 

Jednoduchá instalace

Kameru chůvičky můžete postavit na stůl, poličku, komodu apod., ale lze ji instalovat i na strop. V aplikaci EMOS GoSmart na mobilním telefonu a na LCD monitoru pak jednoduše změníte orientaci obrazu. Prvotní spárování chůvičky s LCD monitorem i mobilním zařízením je snadné a intuitivní.

LCD monitor je vybaven vlastním akumulátorem o kapacitě 3 000 mAh, který zajistí provoz po dlouhou dobu. Kamera je napájena prostřednictvím USB kabelu s adaptérem. Díky nadstandardní délce dodávaného kabelu se nemusíte ohlížet na umístění elektrické zásuvky a kameru pohodlně umístíte na optimální místo. Její napájení je možné i z libovolné powerbanky, takže využití při campingu v přírodě nic nebrání!

Integrace do systému EMOS GoSmart a TUYA

Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.

Obsah balení a párování s aplikací EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo H4052
Produktové číslo 3024040520
EAN 8592920118146
typ produktu IP kamera
snímací prvek kamery 1/2.8‘‘ 3 Megapixel CMOS
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém
protokol Wi-Fi
další funkce detekce dětského pláče, přehrávání ukolébavek
automatické ukládání snímků ano
montáž na stěnu + na postavení
napájení kamery DC 5 V/1 A (součást balení)
nastavení oblasti detekce ano
noční vidění ano
maximální dosvit nočního vidění 10 metrů
barva bílá
šířka 150 mm
hloubka 80 mm
výška 80 mm
maximální úhel záběru kamery 100°
zdroj součástí balení ano
krytí IP20
prodejní obal 1 ks, krabice
rozlišení kamery 2 304 × 1 296
detekce pohybu ano
detekce zvuku ano
IR CUT ne
siréna ne
ukládání na SD kartu ano
ukládání na cloud ano
přenosová frekvence 2,4 GHz WIFI
instalační materiál ano
ochrana proti odcizení blokováno aplikací
záruční doba 2 roky
ovládání hlasovými asistenty ano
hlasová komunikace obousměrná
notifikace do mobilní aplikace ano
přídavný vnitřní monitor ano
soukromý (privátní) mód ano
podpora ONVIF ano
sledování pohybu (tracking) ano
typ držáku stativový závit
motorizované otáčení ano
přídavné LED světlo ne
jazyky aplikace EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků
funkce WebRTC ano
úhel detekce pohybu 100°
dosah detekce pohybu 10 metrů
výdrž baterie 5 hodin
rozpoznání lidského těla ano
rozpoznání zvířete ne
obsah balení 1× kamera, 1× monitor, 2× napájecí adaptér, 2× USB kabel, 1× držák, 1× šroubky, 1× reset kolík, 1× manuál
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení