Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

Alkalická baterie GP Super C (LR14), 8 ks

Objednací číslo: B1331A
6x
5
6
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.:
dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 10 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +54 °C.

Rozšířený popis

Společnost GP Batteries patří mezi 5 největších výrobců baterií na světě, spotřebních baterií produkuje nejvíce z celé jihovýchodní Asie, vlastní nejmodernější plně automatizovanou linku na výrobu alkalických baterií a největší linku na nabíjecí baterie v Číně. Za více než 50 let svého působení získala mnoho patentů a ocenění. Proto jí můžete plně důvěřovat.

Baterie GP Super Alkaline patří k základní výbavě každé domácnosti. Nejlépe je využijete ve všech přístrojích s nízkým odběrem proudu, jako jsou hračky, svítilny nebo rádia. Oproti obyčejným zinkouhlíkovým nebo zinkochloridovým bateriím vás zásobí až 7× větším množstvím energie.


Většina z nás hledá při koupi jednorázových baterií optimální poměr cena–výkon–životnost. Tyto „malé mono“ alkalické baterie uspokojují všechny potřeby najednou. Za minimum peněz vám např. svítilnu zásobí energií na 14 hodin intenzivního svícení a oblíbenou hračku vašeho malého rošťáka rozpohybují na 22 hodin.

Přehled využití

Po letech stále plné energie

Jednorázové baterie se běžně doporučuje skladovat nejdéle 5 let. Potom už ztrácí svou výdrž a zvyšuje se riziko jejich vytečení. Alkalické baterie GP vám vydrží jako nové o 2 roky déle.

Maximální ochrana proti vytečení

I tato základní řada GP alkalických baterií je opatřená ochranou proti vytečení. Tak je můžete používat, dokud mají dostatek energie k napájení vašeho zařízení, aniž by vytekly a poškodily vaši elektroniku.

Od expertů na baterie

Kvalitní baterie typu C nerostou na stromech. Za jejich existencí stojí roky výzkumu, pod taktovkou zkušených vývojářů, a moderní výrobní linka. Společnost GP se může pochlubit obojím. Díky tomu vás už desítky let zásobuje bateriemi prvotřídní kvality.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B1331A
Produktové číslo 1013312001
EAN 8592920071366
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
6 hodnocení

 • 100%
  Anonym
  Objednáno 1. 10. 2023
 • 90%
  Anonym
  Objednáno 24. 9. 2023
 • 100%
  Jaroslava a Gédoš
  Objednáno 15. 9. 2023
  Výborná baterie, dlouhá výdrž
 • 100%
  Jindřich Patera
  Objednáno 6. 6. 2023
  Výhodné balení a dobrá cena za 8ks. Výkonné baterie s dlouhou životností. Doporučuji!
 • 100%
  Miroslav Bil
  Objednáno 6. 1. 2023
 • 100%
  Karel Kovář
  Objednáno 5. 4. 2022
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.