Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Antény a VF technika Antény Anténa pokojová CITY RING-C550, DVB-T2, DAB, FM, filtr LTE/4G/5G

Anténa pokojová CITY RING-C550, DVB-T2, DAB, FM, filtr LTE/4G/5G

Objednací číslo: J0701
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
24. 5. 2024 u Vás
749
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Svérázná pokojová anténa EM-209 uzpůsobená k bezchybnému příjmu radiového i digitálního televizního vysílání (DVB-T i DVB-T2), dokonce ve Full HD. Díky vestavěnému nízkošumovému zesilovači dosahuje vysokého zisku, který nijak nenaruší k tomuto účelu nežádoucí mobilní data (o to se postará LTE filtr). Jedná se o všesměrovou anténu (s přijímacím úhlem 360°) umožňující horizontální i vertikální polarizaci. Napájí se pomocí přiloženého síťového adaptéru.

Výhody produktu

perfektní příjem radiového (FM/DAB) i televizního vysílání (DVB-T i DVB-T2)obsahuje nízkošumový zesilovač odolný rušeníhorizontální i vertikální polarizace, přijímací úhel 360°LTE filtr (odstraní ze signálu nežádoucí rušení signálem mobilního internetu)kompatibilní s Full HD vysíláním

Rozšířený popis

Digitální televize a rádio bez kompromisů s RING-C550

Chcete-li nerušeně sledovat své oblíbené televizní pořady nebo poslouchat rádio, máme pro vás skvělé řešení! Představujeme vám úžasnou pokojovou anténu RING-C550 od značky EMOS, která je navržena pro dokonalý příjem digitálního televizního vysílání (DVB-T i DVB-T2) a digitálního rádia DAB. Tato anténa je vyrobena z černého plastu a nabízí výkon srovnatelný s mnoha velkými venkovními anténami. A to vše v elegantním designu, který dokonale ladí s libovolným moderním či klasickým interiérem, aniž by ho jakkoliv narušoval.

Správný výběr je důležitý

City: Antény do míst pokrytých velmi kvalitním a stabilním signálem. Nejčastěji se jedná o pokojové antény, které jsou nabízeny v mnoha designových provedeních. Jejich instalaci zvládne i méně zkušený uživatel.


Village: Antény do míst pokrytých kvalitním signálem. Jedná se zejména o tzv. univerzální antény, které vynikají snadností instalace, kdy vše potřebné k instalaci naleznete přímo v balení. Antény lze instalovat jak v interiéru, tak ve venkovních prostorách.


Profi: Antény pro dálkový příjem v místech s nízkou intenzitou a kvalitou signálu. Pro úspěšnou instalaci těchto antén je nutné jejich správné směrování k vysílači a alespoň základní zručnost a technické znalosti.

Zapomeňte na rušení

Nízkošumový zesilovač antény je vybaven samostatným zdrojem s LTE a 5G filtrem, který byl speciálně navržen k odstranění nežádoucího rušení signálem mobilního internetu. Díky tomu si budete moci užívat dokonalou podívanou ve Full HD kvalitě bez jakýchkoli nepříjemností.

Díky LTE a 5G filtru potlačuje anténa příjem nad kanálem 48 (rušící signály mobilnho internetu v pásmech 5G a LTE). Anténa je proto vhodná i do míst, kde je příjem těmito signály silně rušen.

S tímto výkonným zesilovačem budete mít zajištěn přijímací úhel 360°, což vám umožní zachytit signál z více vysílačů současně.

Nadčasový design

S elegantní černou barvou a nadčasovým designem se pokojová anténa RING-C550 snadno začlení do každého interiéru. Její všestrannost ji činí ideální volbou nejen pro byty a domy, ale také pro karavany a obytné vozy.

Mnoho variant použití

Chtěli byste anténu používat i v místech bez síťového napětí 230 V, například v karavanu, TIR nebo na dovolené na lodi? Žádný problém! Anténa je napájena pomocí USB adaptéru, který umožňuje její použití všude tam, kde je dostupné napájení USB portem. Anténa je dodávaná včetně napájecího zdroje v podobě dlouhého 1,5m USB kabelu spolu s USB napájecím zdrojem. Pro napájení lze využít i USB port přímo v TV nebo set-top boxu.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo J0701
Produktové číslo 2702031000
EAN 8592920119389
použití pokojová
typ antény aktivní se zesilovačem
doporučená vzdálenost instalace od vysílače 0–25 km (město)
zesilovač vestavěný nízkošumový zesilovač se samostatným zdrojem
příjem signálu FM/DAB/DVB-T/T2
vhodné pro příjem Full HD vysílání ano
vhodné pro příjem z více vysílačů ano
přijímací úhel 360°
polarizace horizontální i vertikální
vhodné pro dálkový příjem ne
LTE filtr ano
frekvenční pásma FM/VHF/DAB/UHF
délka koaxiálního kabelu v balení 1,5 m
typ připojovacího konektoru IEC
zesilovač v celokovovém těle, odolný rušení ano
napájení DC USB 5 V/550 mA (součástí balení)
frekvenční rozsah 47–230 MHz, 470–698 MHz
regulace zesílení ano
vhodné pro karavany, obytné vozy ano
počet konektorů v balení 1 ks
možnost napájení z STB ano
RF impedance výstupu 75 Ohm
počet prvků neuvádí se
instalace neuvádí se
předozadní poměr neuvádí se
maximální síla signálu na výstupu neuvádí se
5G filtr ano
rozměr 128 × 240 × 230 mm
prodejní obal 1 ks, krabice
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení