Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu Sleva 100 Kč na první nákup
Doprava zdarma. Na vše!
Do Vánoc bez stresu – objednávky do 19. 12. 11:00 doručíme včas. Více zde >
Úvod Svítilny a čelovky Čelovky CREE LED čelovka GP Xplor PH15, 300 lm

CREE LED čelovka GP Xplor PH15, 300 lm

Objednací číslo: P8561
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Informace o bezpečnosti výrobku: Odpovědná osoba pro EU
Popis

Rozšířený popis

Společnost GP Batteries, se sídlem v Hongkongu, patří mezi 5 největších výrobců baterií na světě. Kromě baterií a powerbanek se specializuje i na další nepostradatelnou součást outdoorového vybavení – ruční svítilny a čelovky. Ty svým špičkovým světelným výkonem, výjimečnými funkcemi a kvalitou použitých materiálů uspokojí nadšené sportovce i profesionály.

Čelovky GP XPLOR jsou k prasknutí nabité výhodami, které byste u jejich konkurentek hledali jen stěží. Mají vysoký světelný tok (200–300 lm), 4 režimy svícení (+ 1 speciální u každé z nich), ohromující dosvit (min. 120 m) a uzamykatelné tlačítko (Button Lock). To vše podtrhuje jejich bezdotyková regulace intenzity světla, nárazuvzdornost, voděodolnost a neobvykle dlouhá záruka 3 roky.

Při práci, v přírodě i při sportu vám tak zajistí vždy volné ruce, abyste se svým cílům a koníčkům mohli věnovat naplno.

Pro nadšené sportovce i profesionály

Kvalitní LED čelovka by neměla chybět v batohu nebo brašně žádného člověka, který miluje život v pohybu. Ať už jste vášnivý turista, horolezec, cyklista, noční běžec, rybář nebo jednoduše cestovatel. Baví vás nordic walking, geocaching, jeskyňářství, Urbex, orientační běh nebo jen podvečerní čtení na houpací lavici a grilování s přáteli, vybavte se pořádným zdrojem světla! Zajistíte si tak delší den i zdravější oči.

Voděodolné čelovky GP splňují všechna přísná kritéria profesionálů, kteří pro nás denně riskují své životy – hasiči, záchranáři, horská služba nebo horníci. Vysoké krytí IPX6 je ochraňuje i proti intenzivně stříkající vodě.

PH15 je na vaše první dobrodružství vybavená jednorázovými bateriemi GP Ultra, které mají o 30 % více energie než jiné značky. Rozumí si ale i s kterýmikoli nabíjecími bateriemi (NiMH). Ať použijete ty nebo ty, bude vám svítit vždy stejnou intenzitou (na rozdíl od levných čelovek, které při použití nabíjecích baterií svítí méně).

Bezdotykové ovládání

Ovládá se buď klasicky tlačítkem nebo pomocí tzv. motion senzoru. Intenzitu svícení si tak regulujete pouhým máchnutím ruky před čelovkou. Skvělá vychytávka zejména pro závodní běžce nebo jednoduše každého, kdo si často zašpiní ruce.

Nadstandardní záruka 3 roky

Kvalitní elektronika GP vyhovuje těm nejvyšším nárokům. Proto na ni automaticky poskytujeme o rok delší záruku, než je zákonem garantovaná. Věříme, že splní vaše očekávání.

Super výkonné CREE LED čipy

Klíčovým prvkem profesionální svítilny je nepochybně její čip. CREE LED vás uchvátí svou vysokou svítivostí, extrémním dosvitem i příjemným rozptylem světla.

Možnost uzamčení tlačítka

Její hlavní a jediné tlačítko se dá zamknout. Díky tomu se vám nestane, že čelovku hodíte do batohu, sama se zapne, a vybije se vám dříve, než ji použijete.

Reflexní pásek

Nastavitelný elastický pásek se přizpůsobí každé hlavě, a jeho vkusné reflexní prvky se postarají o to, že budete vidět.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo P8561
Produktové číslo 1451085610
EAN 4891199176197
maximální světelný tok 300 lm
nabíjecí ne
maximální dosvit 157 m
napájení 3× AAA
zdroj světla CREE SMD LED
voděodolnost IPX6
doba svícení 5–69 h
úhel vyzařování neuvádí se
dosvit neuvádí se
typ baterie LR03 (1,5 V)
reflexní pásek ano
fokus neuvádí se
počet režimů svícení 4
režimy svícení 100 %, 50 %, 2 %, blikání
hmotnost 110 g
typ napájecího konektoru neuvádí se
speciální funkce bezdotykové ztlumení světla, bezpečnostní režim zablokování tlačítek
baterie součástí balení ano
doba nabíjení neuvádí se
doba svícení detail 100 % – 5 h, 50 % – 8 h, 2 % – 69 h
barva černo-šedá
LED indikace nabíjení neuvádí se
LED indikace stavu akumulátoru neuvádí se
materiál ABS plast
nárazuvzdornost 1 m
příslušenství neuvádí se
světelný tok 100 % – 300 lm, 50 % – 150 lm, 2 % – 5 lm
vybavení neuvádí se
značka GP
záruční doba 3 roky
rozměr 34 × 46 × 56 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení