Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Meteostanice a budíky Meteostanice Domácí bezdrátová meteostanice AOK-5018B

Domácí bezdrátová meteostanice AOK-5018B

Objednací číslo: E5018
5x
4.5
5
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím

Doporučujeme přikoupit

369
Skladem
Popis

Popis produktu

Díky této meteostanici budete vždy s jistotou vědět, na jaké počasí se připravit a nic vás nepřekvapí. Aktuální informace vždy k dispozici.

Výhody produktu

Přesnost atomových hodin 1 sekunda za 2 milióny let.
Zobrazení času východu a západu slunce a měsíce.
Záznam vývoje tlaku za posledních 12 hodin.
Předpověď počasí pomocí ikon.
Hodiny řízené rádiovým signálem, 2 budíky s funkcí snooze, vnitřní a venkovní teplota a vlhkost, záznam max/min teploty a vlhkosti, teplotní limit, fáze měsíce, podsvícený displej.

Rozšířený popis

Umístili jsme se na prvním místě v kategorii TOP meteostanice roku 2020 kategorie do 1000 Kč:
TOP meteostanice

METEOSTANICE AOK-5018B

Vědět, kolik stupňů je aktuálně vevnitř a venku, a jestli bude za několik hodin svítit slunce nebo pršet, se rozhodně vyplatí. Nenechte se zaskočit počasím a mějte k dispozici všechny potřebné informace s meteostanicí EMOS. Díky podsvícenému displeji budete mít přehled o tom, kolik je stupňů a budete informováni také o vlhkosti nebo fázi měsíce. Meteostanice vás potěší také celou řadou praktických dodatečných funkcí, ke kterým patří například hodiny, kalendář nebo budík.

Počasí jako na dlani

Co vše vyčtete z přehledného displeje? Venkovní teplotu v rozmezí od -50 °C až po +70 °C s rozlišením 0,1°C a vnitřní teplotu v rozmezí od 0 °C až po +50 °C s rozlišením 0,1 °C. Meteostanice zobrazuje také vnitřní a venkovní vlhkost a poskytuje cenné informace o maximální a minimální teplotě, trendu teploty a trendu tlaku. Kromě ikonograficky znázorněné předpovědi počasí můžete využít také barometr, korekci nadmořské výšky nebo se informovat o času východu a západu slunce a fázi měsíce.

Předpověď počasí na následujících 12–24 hodin

Převážně nerozhodným ženám pomůže vymyslet, jak se obléct do práce, aby jim cestou domů nebyla zima ani vedro. Vždy aktuální stav počasí i předpověď na zbytek dne zajišťuje na základě nepřetržitého monitorování a zaznamenávání změn atmosférického tlaku v okolí 15–20 km od místa, kde se nachází. Svou prognózu potom vyjádří jednou z 5 názorných ikon. Díky nim bude meteorologie zábava i pro vaše děti.

Na minutu přesná

Chcete mít jistotu, že přijdete na důležitou schůzku na minutu přesně nebo že se vzbudíte včas? Pak jistě oceníte i to, že meteostanici nechybí hodiny řízené radiovým signálem a dva budíky s opakovanou funkcí buzení.

Na poličku i na zeď

Chcete meteostanici umístit na poličku nebo ji pověsit na zeď? Tato meteostanice nabízí obě uvedené možnosti, můžete ji tak mít přesně tam, kde se vám bude hodit nejvíce.

Možnost připojení až 3 čidel

Meteostanice je dodávaná s jedním čidlem s dosahem až 30 metrů. Benefitem je možnost připojení dalších dvou čidel. Čidla jsou napájena pomocí dvou 1,5 V AAA baterií a stanice dvěma 1,5 V AA bateriemi. Baterie nejsou součástí balení.

vitez2019.pngproduktroku_2017.jpg

Spolehněte se na kvalitu – produkt roku 2017, 2018 i 2019

V soutěži PRODUKT ROKU vybírá cenový srovnávač Heuréka.cz každoročně ty nejoblíbenější produkty. Jsme hrdí, že se naše domácí meteostanice AOK-5018B stala produktem roku hned dvakrát za sebou – v roce 2017, 2018 i 2019. To svědčí o tom, že je zákazníky vyhledávaná a kladně hodnocená. Proto věříme, že dobře poslouží i vám.

Cenu popularity českých spotřebitelů si vysloužila zejména pro svůj výborný poměr cena/výkon, množství ukazatelů, přesné měření, jednoduché ovládání, dosah bezdrátového čidla, možnost propojení až se 3 čidly, rádiem řízené hodiny nebo historii naměřených údajů.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo E5018
Produktové číslo 2606126000
EAN 8595025386663
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (90%)
5 hodnocení

 • 90%
  Anonym
  Objednáno 28. 10. 2022
 • 100%
  LF
  Objednáno 21. 10. 2022
  Perfektní, kvalitní provedení, množství funkcí a krásný design
 • 60%
  Vaclav
  Objednáno 22. 9. 2022
  Malý dosah čidla a špatně čitelný display
 • 100%
  Jiří
  Objednáno 2. 8. 2022
  perfektní, kvalitní provedení, množství funkcí a krásný design
 • 60%
  jokupto
  Objednáno 25. 10. 2021
  Jde to. Při použití nabíjecích baterií je detukeje ihned jako vybité. Škoda. Slabě svítí a je hůře čitelný displej. Jinak to měří asi dobře. Moc to nesleduji. A další kupovat nebudu.
  Reakce obchodu

  U meteostanice je třeba používat alkalické (nenabíjecí) baterie, jejichž jmenovité napětí je 1,5 V.  Nabíjecí baterie disponují napětím pouze 1,2 V.

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení
FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Postupujte prosím přesně dle návodu. Je nezbytné zvolit kanál CH2 nejen na stanici, ale i na čidle. Tlačítko se nachází na zadní straně čidla po oddělání krytu.

Popisky na meteostanici nelze nijak nastavit. Ty jsou v angličtině. 

Manuálně lze změnit pouze označení kalendáře (dny v týdnu). Tyto jsou v jazykových variantách: angličtina, němčina, italština, francouzština, holandština, španělština.

Doporučoval bych překontrolovat, zda není nastaven teplotní limit. Případný reset vytažením baterií a znovu nastavit stanici.

Tlačítko jako takové na zařízení není. Zařízení lze restovat zastrčením sponky v místě do dírky nad bateriovým prostorem. 

Pro meteostanice E5018 je doplňkové čidlo pouze E05018.