Úvod Zabezpečení domu Domácí videotelefony (sady) GoSmart Sada domácího videotelefonu EMOS IP-700A s Wi-Fi

GoSmart Sada domácího videotelefonu EMOS IP-700A s Wi-Fi

Obecné číslo H4010
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
14. 6. 2023 u Vás
7 490
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Zůstaňte ve spojení se svým domovem

Jak mít neustálý dohled nad svým domovem a zajistit ochranu majetku i když zrovna nejste doma? Jak už nikdy nepřijít o důležitou návštěvu? Díky chytrému domovnímu videotelefonu IP-700A z řady EMOS GoSmart budete mít neustálý přehled o tom, co se děje před vašimi dveřmi.

Videotelefon je vybaven 7" LCD monitorem s dotykovým displejem, který poskytuje věrné zobrazení barev a široké pozorovací úhly. Stisknutím jediného tlačítka na obrazovce LCD monitoru nebo v aplikaci mobilního telefonu můžete obousměrně komunikovat s vítanými i nežádoucími návštěvníky před vašimi dveřmi.

Upozornění zasílaná na mobilní telefon, nebo tablet vás budou informovat o pohybu zaznamenaném před vašimi dveřmi a automaticky bude spuštěno pořízení videozáznamu nebo fotografie. A to není zdaleka vše!

 

 

 

 

 

Vždy víte, kdo je za dveřmi

Venkovní kamerová jednotka domovního videotelefonu IP-700A je vybavena pohybovým čidlem, které při zaznamenání pohybu před vašimi dveřmi zajistí odeslání notifikace na váš mobilní telefon. Současně s odesláním notifikace je automaticky spuštěno nahrávání videozáznamu nebo pořízení snímku na micro SD kartu či cloudové úložiště. Záznamy si můžete kdykoliv zpětně prohlédnout a ověřit, kdo byla osoba před vašimi dveřmi.

Uložení záznamu je možné provést automaticky i po zazvonění nebo manuálně v libovolný okamžik v mobilní aplikaci či pomocí symbolů na displeji vnitřního LCD monitoru.

 

 

 

 

 

Odemkne, otevře bránu nebo zaznamená vzkaz

Díky zabudovanému mikrofonu, reproduktoru a kameře umožňuje chytrý domovní videotelefon IP-700A vedení obousměrné komunikace s příchozím z vnitřního LCD monitoru nebo z vašeho mobilního telefonu. V případě nepřítomnosti tak můžete přesměrovat zvonícího doručovatele k vašemu sousedovi nebo ho požádat o vyčkání do vašeho brzkého příjezdu. Je možné nahrát i krátký vzkaz, který se mu automaticky po zazvonění přehraje.

Díky podpoře technologie WebRTC je hlasová a video komunikace s vaší návštěvou v reálném čase možná i prostřednictvím webového prohlížeče. 

Stisknutím jediného tlačítka na vnitřním LCD monitoru nebo v aplikace mobilního telefonu zvládne videotelefon odemknout i vstupní dveře nebo otevřít garážová vrata či bránu. Už jste se setkali se situací, kdy si vaše dítě zapomnělo klíče od domu a vy jste byli v práci? Není nic snazšího, než ho vzdáleně pustit dovnitř!

Perfektní obraz ve dne i v noci

Hlídání domova ve dne i v noci? Žádný problém! V šeru či ve tmě si kamera dveřního videotelefonu IP-700A automaticky aktivuje IR filtr a infračervené LED diody, kterými si v tmavém prostředí nepozorovaně přisvítí. Při ztížených světelných podmínkách navíc přepne do černobílého režimu a snímá stejně kvalitně jako za jasného denního světla.

Nevíte si rady, kam kameru umístit tak, aby bylo příchozí hosty vždy dobře vidět? Hoďte tyto starosti za hlavu. Díky Full HD rozlišení (1080p) a extrémně širokému úhlu záběru až 160° zvládne integrovaná kamera zobrazit příchozího i v případě, že je umístěna na nízkém plotě nebo jiném ne příliš vhodném místě.

 

Odolný, elegantní a komfortní zároveň

Kamerová jednotka domovního videotelefonu IP-700A je vyrobena z masivního kovu a disponuje stupněm krytí IP65. Díky tomu je odolná vůči povětrnostním a mechanickým vlivům a nevadí ji tak déšť ani sníh.

Elegantní 7" LCD monitor s dotykovým displejem nabízí díky použité IPS technologii kvalitnější zobrazení barev a širší pozorovací úhly než běžné typy LCD obrazovek. Vybírat můžete ze tří přednastavených grafických režimů.

Potřebujete se soustředit na práci a nebýt rušeni zvoněním? Pak zvolte jeden ze tří přednastavených komfortních režimů: 1) doma (videotelefon reaguje na zmáčknutí tlačítka kamerové jednotky zvoněním), 2) mimo domov (po zmáčknutí tlačítka kamerové jednotky je návštěvníkovi přehrán váš krátký vzkaz a návštěvník je vyzván k zanechání zvukového vzkazu) nebo 3) nerušit (zvonek je dočasně deaktivován a nereaguje na zmáčknutí tlačítka venkovní kamerové jednotky).

 

Jednoduchá instalace

Venkovní kamerová jednotka s integrovanou kamerou i LCD monitor jsou trvale napájeny z napájecího zdroje 12 V. Pro jejich napájení tak můžete použít stávající kabely po demontáži původního zvonku a díky trvalému připojení ke zdroji se nemusíte starat o žádné nabíjení čí výměnu akumulátorů.

Po instalaci na vybrané místo pak stačí zařízení připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a spárovat s mobilní aplikací EMOS GoSmart (powered by TUYA), která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android i IOS. Při provozu můžete využít i hlasového ovládání díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Možnosti rozšíření

Chytrý domovní videotelefon IP-700A můžete rozšířit až na 6 LCD monitorů, zvolit různé varianty venkovních jednotek a zajistit tak bezpečí a spojení se svým domovem i pro více domácností najednou. Ze svého chytrého domovního videotelefonu IP-700A si tak vytvoříte přesně takovou sestavu, která vám bude maximálně vyhovovat.

 

Integrace do systému EMOS GoSmart a TUYA

Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.

Obsah balení a párování s aplikaci EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Obecné číslo H4010
Produktové číslo 3010040100
EAN 8592920117507
počet monitorů 1
počet kamerových jednotek 1
počet tlačítek kamerové jednotky 1
dveřní zámek součástí balení ne
zdroj pro zámek součástí balení ne
ovládání zámku ano
ovládání pojezdu brány ano
aplikace pro vzdálenou správu iOS, Android, TUYA
detekce pohybu ano
ukládání na SD kartu ano
ukládání na cloud ano
intercom ano
automatické ukládání snímků ano
možnost připojení přídavných kamer ano
přísvit kamery ano, 10 m
IR CUT ano
siréna ne
počet melodií 10 + vlastní
regulace hlasitosti ano
barva tmavě šedá
velikost displeje 7
barevný displej ano, dotykový
rozměr monitoru 175 × 118 × 25 mm
rozlišení monitoru Full HD 1080p
rozměr kamerové jednotky 142 × 44 × 21 mm
maximální úhel záběru kamery 160°
krytí kamerové jednotky IP65
rozlišení kamery 2 Megapixel AHD (1 920 × 1 080)
snímací prvek kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
napájení monitoru 12 V DC (součástí balení)
napájení kamerové jednotky z monitoru
zdroj součástí balení ano
montáž na stěnu
antivandal provedení kamerové jednotky ano
ochrana proti odcizení ano
doporučená kabeláž UTP nebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet propojovacích vodičů (monitor/zámek/brána) 4+0+2
instalační materiál ano
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém
protokol Wi-Fi
přenosová frekvence 2,4 GHz WIFI
záruční doba 2 roky
prodejní obal 1 ks, krabice
ovládání hlasovými asistenty ne
hlasová komunikace obousměrná
notifikace do mobilní aplikace ano
jazyky aplikace EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků
jazyky menu monitoru CZ, EN, DE, FR, ES, PL, IT, RU
Funkce WebRTC ano
další funkce přehrávání multimédií, záznamník
dotykový displej ano
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (50%)
1 hodnocení

  • 50%
    Marek
    Objednáno 23. 3. 2023
    jsem zklamaný z obrazu, má duchy, to už byl lepší obraz z videotelefonu z OBI, tenhle má výhodu, že je propojený s wifi
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Venkovní kamerová jednotka sady videointerkomu H4010 neobsahuje čtečku RFID, a proto není kompatibilní s čipy RFID. 
Venkovní kamerové jednotky, které mají čtečku RFID a jsou kompatibilní s čipy RFID, najdete pod obecnými objednacími čísly H3016, H3017, H3018 a H3019.