Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod GP Charge AnyWay

GP Charge AnyWay

 

Energie na dosah

Stále hledáte napříč nespočtem nabíječek, ale nenacházíte tu pravou? Pravidelně při balení na dovolenou zapomínáte na powerbanku nebo nabíječku tužkových baterií např. k foťáku? Ušetřete si námahu a napájejte všechnu svou elektroniku pomocí nového nabíjecího zařízení 2v1GP Charge AnyWay – se kterým budete mít energii vždy na dosah.  


Co vše Charge AnyWay umí?  


Je to USB NABÍJEČKA schopná dobíjet vaše AA a AAA baterie, doma i v kanceláři.

Je to bezlithiová powerbanka a nabíječka pro bezpečné nabíjení NA CESTÁCH.

Je to powerbanka PRO KAŽDOU SITUACI. Vaší drobnou elektroniku spolehlivě dobije – v případě nouze i z alkalických baterií.


 

 

Kde powerbanky končí, tam Charge AnyWay začíná

Nabíjení vašich chytrých zařízení nikdy nebylo jednodušší. GP Charge AnyWay je unikátní zařízení svého druhu, které vede napájení v obou směrech. S jeho pomocí si nabijete baterie (doma i v autě), a zároveň ho v případě vložení již nabitých baterií využijete k dobití svého telefonu, čtečky knih nebo nabíjecí svítilny.

Součástí balení jsou čtyři tužkové ReCyko+ nikl-metalhydridové nabíjecí baterie (NiMH), které neobsahují lithium, takže je můžete bezpečně převážet v příručním i odbaveném zavazadle. Tato kompaktní nabíječka vám poskytne neomezené množství energie pro jakékoli zařízení a v kterémkoli okamžiku. Je totiž kompatibilní s alkalickými i jednorázovými bateriemi.

 

Přehled hlavních výhod

 

               Malá a lehká

                   Klíčová součást vašeho vybavení na cesty, kterou na svých zádech ani v rukách nijak nepocítíte.


  

2v1 – nabíječka i powerbanka

Funguje jako nabíječka baterií a pohotovostní powerbanka zároveň. Nabije vám jakékoli dobíjecí baterie. V případě potřeby z nich energii opět vysaje a pošle ji zpět do vaší elektroniky.

 

 

               Vždy připravená k akci

                   Je kompatibilní s AA i AAA bateriemi, nabíjecími i jednorázovými. Klidně do ní vložte baterie různého typu a kapacity zároveň, z každé vytáhne maximum. 

 

Váš nejlepší parťák na cesty

Dopřeje vám velkou dávku svobody. Už se nemusíte ohlížet na zásuvky, odteď dobíjíte kdykoli a kdekoli.
 

 

               Bezpečná powerbanka na létání

                   Originální baterie ReCyko+ neobsahují lithium. Tím pádem si ji bez obav vezměte do letadla – v příručním i odbaveném zavazadle.

 

  

Ekologické řešení

Dobíjecí baterie jednoznačně podporují zelený životní styl, protože slouží mnohem déle než ty jednorázové. Tyto baterie, s technologií NiMH, se navíc snadno recyklují. Tím pádem šetříte svou peněženku i přírodu.

 


Líbí se vám?

Ať poběžíte seberychleji, pokroku neutečete. Tak se zbytečně nevysilujte a otevřete svou náruč moderním technologiím. Každý peníz, kterým si usnadníte život, je dobře utracený.

Neváhejte a pořiďte si GP Charge AnyWay mezi prvními.