Úvod Baterie a akumulátory Nabíjecí baterie

Nabíjecí baterie

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3

Nabíjecí baterie GP • Výhradní distributor EMOS | GP Batteries

Nabíjecí baterie představují kontinuálně rostoucí segment v nabídce značky GP Batteries. V našem sortimentu jsou nabíjecí baterie mikrotužkové AAA, tužkové AA a velikosti C, D i 9V baterie. Vybrat si můžete z nabíjecích baterií ReCyko+ a Professional značky GP.

Pokročilá řada nabíjecích baterií ReCykoPro Professional oproti standardním nikl-metal-hydridovým bateriím nabízí spoustu výhod. Pokud baterie používáte opravdu velmi často, oceníte jejich skvělých 1500 nabíjecích cyklů. Naproti tomu, pokud na baterii zapomenete, nebo ji delší dobu nepoužijete, můžete se spolehnout na to, že je stále velmi dobře použitelná bez předchozího nabíjení.

Nabíjecí baterie GP ReCyko+ patří dlouhodobě k nejoblíbenějším na trhu zejména díky své dlouhé výdrži v zařízeních. Přímo z dílny lídra ve svém oboru tak získáte baterii s větší kapacitou než je běžné u jiných značek. Ve chvíli, kdy Vás již nebaví stále dokola dokupovat jednorázové baterie, jednoduše si vyberete takovou, která vám vyhovuje a začnete šetřit svou peněženku i životní prostředí.

Nevíte si rady s výběrem té správné baterie? Nahlédněte do našeho stručného rádce - Jak vybrat vhodnou baterii.