Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Jak na chytrou domácnost s EMOS GoSmart?

Jak na chytrou domácnost s EMOS GoSmart?

Připravili jsme pro vás širokou nabídku chytrých produktů pro vaši domácnost s optimálním poměrem cena/kvalita a výbornou technickou podporou. EMOS GoSmart produkty byly vyvinuty týmem specialistů společně s předními světovými výrobci v oboru. Každý EMOS GoSmart produkt podléhá přísné kontrole kvality přímo u výrobce a samozřejmě také v naší laboratoři. Aplikace EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládání všech zařízení chytré domácnosti prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu, ať už jste kdekoli. 
Video­te­le­fo­ny
IP kamery venkovní
IP kamery vnitřní
Videozvonky
Termostaty
Žárovky
ZigBee brány
Scénické ovladače

Ovládejte všechny produkty jedinou aplikací

Plná lokalizace a jednoduché užívání

Aplikace EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládání všech zařízení chytré domácnosti prostřednictvím vašeho mobilního telefonu či tabletu. Díky dokonalé lokalizaci s ní budete komunikovat ve svém rodném jazyce.

Bez složitých nastavení vám aplikace EMOS GoSmart poskytne vždy aktuální přehled o dění ve vašem domově a umožní pohodlné ovládání všech chytrých zařízení na dálku.

Plná lokalizace

Díky plné lokalizaci budete s aplikací komunikovat vašim rodným jazykem.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Nemusíte se obávat komplikovaného ovládání aplikace. Zvládne ji každý.

CHYTRÉ SCÉNÁŘE

Nechte své produkty mezi sebou spolupracovat díky chytrým scénářům.

SPRÁVA ZAŘÍZENÍ

Všechna zařízení chytré domácnosti můžete s aplikací ovládat odkudkoliv.

CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ

Aplikace vás upozorní na dění ve vaší domácnosti pomocí upozornění.

Videotelefony

Získejte dokonalou kontrolu nad přístupem do vašeho domova.

V bezpečí a bez nutnosti otevírání dveří komunikujte prostřednictvím chytrých videotelefonů se zvanými i nezvanými návštěvníky před vašimi dveřmi, ať už jste doma nebo na cestách.
 

IP KAMERY VENKOVNÍ

Zabezpečte svůj domov před nezvanými návštěvníky.

Ať už odjíždíte na dovolenou nebo se jen chystáte do práce, můžete se spolehnout, že váš domov zůstane v bezpečí. Chytré kamery ho pohlídají za vás. Na jakoukoliv podezřelou aktivitu v jeho okolí vás ihned upozorní prostřednictvím aplikace EMOS GoSmart.
 

IP KAMERY VNITŘNÍ

Dopřejte si klidný spánek bez starostí o vše, co máte rádi.

Chytré interiérové kamery z řady EMOS GoSmart dohlídnou na vaše malé dítě, neposedného zvířecího mazlíčka i interiér bytu či domu při odjezdu na dovolenou. Jednoduše s nimi zajistíte bezpečnost své rodině i vašemu domovu.
 

VIDEOZVONKY

Mějte vždy dokonalý přehled o dění před vašimi dveřmi.

S chytrými videozvonky je to snadné, ať už jste doma nebo na cestách. Komunikujte vzdáleně s návštěvou, pořizujte obrazové záznamy, nechte se informovat o zaznamenaném pohybu před vašimi dveřmi.
 

TERMOSTATY

Snižte náklady na vytápění vašich domovů.

Nastavujte s nimi optimální teplotu pro různé místnosti i časy v průběhu dne, ovládejte je vzdáleně pomocí mobilního zařízení a mějte tak doma příjemnější teplotu než kdy dříve. Díky chytrým termostatům a termostatickým hlavicím EMOS GoSmart šetříte náklady.
 

PRODLU­ŽO­VA­CÍ PŘÍVODY

Staňte se pánem všech elektrospotřebičů.

Získejte s pomocí chytrých prodlužovacích přívodů EMOS GoSmart přehled o spotřebě elektřiny, vypínejte a zapínejte vzdáleně pomocí mobilního zařízení své spotřebiče a z obyčejných tak vytvořte spotřebiče chytré. Šetřete své peníze i čas.
 

Žárovky

Vytvořte si jedinečnou atmosféru ve vašem domově.

Chytré žárovky se stanou vašim klíčem k domácí automatizaci. Vytvářejte si scény a využijte nastavení osvětlení v domácnosti, od stmívání až po různé barevné tóny světla. Vytvořte si příjemnou atmosféru a dopřejte své domácnosti nejen kvalitní, ale navíc i chytré osvětlení.
 

ZigBee brány

Ovládejte své spotřebiče jednoduše a pohodlně.

Rozšiřujte svou chytrou domácnost o další senzory a produkty. S ZigBee bránou je pohodlně připojíte a můžete je využít pro nastavení automatizací, jako by byly připojeny přímo k vaší WIFI síti. Díky nízké spotřebě ZigBee protokolu, vám tak mohou malé bezdrátové snímače fungovat až několik let na jedinou baterii.
 

Scénické ovladače

Ovládejte své spotřebiče jednoduše a pohodlně.

Ovládejte jediným tlačítkem scénického ovladače více domácích elektrických zařízení nebo světel najednou. S tímto sofistikovaným typem vypínačů můžete naprogramovat různé scény nebo nastavení světelných efektů a pak je jednoduše aktivovat.