Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Žárovky LED žárovky LED žárovky EMOS GoSmart
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
patice (uchycení žárovky)
stmívatelná
index podání barev (CRI)
technologie
počet spínacích cyklů
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

LED žárovky EMOS GoSmart

Hledáte způsob, jak se lépe soustředit na učení či práci? Nebo si naopak přejete klidné odpoledne či večer pro odpočinek po náročném dni?

Chytrá žárovka je ideální doplněk pro každou moderní domácnost bez ohledu na to, zda potřebujete intenzivní bílé světlo pro práci nebo tlumené teplé světlo pro večerní sledování televize. EMOS GoSmart žárovky se vám vždy přizpůsobí a stanou se klíčem k domácí automatizaci. Vytvářejte s nimi světelné scény a využijte nastavení osvětlení v domácnosti, od stmívání až po různé barevné tóny světla.

Vytvořte si příjemnou atmosféru a dopřejte své domácnosti nejen kvalitní, ale navíc i chytré osvětlení, které budete pohodlně ovládat odkudkoliv ze svého mobilního zařízení.

Vaše filtry
Řada:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1

Ovládejte všechny produkty jedinou aplikací. Plná lokalizace a jednoduché užívání.

Aplikace EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládání všech zařízení chytré domácnosti prostřednictvím vašeho mobilního telefonu či tabletu. Díky dokonalé lokalizaci s ní budete komunikovat ve svém rodném jazyce. Bez složitých nastavení vám aplikace EMOS GoSmart poskytne vždy aktuální přehled o dění ve vašem domově a umožní pohodlné ovládání všech chytrých zařízení na dálku.