Úvod Reflektory LED reflektor ACCO nabíjecí, přenosný, 20 W, žlutý, studená bílá

LED reflektor ACCO nabíjecí, přenosný, 20 W, žlutý, studená bílá

Obecné číslo ZS2821
zobrazit hodnocení
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Přenosné LED reflektory s akumulátorem

Právě se díváte na špičkové přenosné LED reflektory s akumulátorem. Posvítí vám spolehlivě kdekoli i bez připojení k síti po dobu až 10 hodin. Robustní hliníkové tělo a odolný skleněný difuzor zajišťují vysokou odolnost vůči nárazu i vodě. Další výhodou je důmyslně řešené madlo pro maximální komfort při přemísťování.

Životnost svítidla je skvělých 40 000 hodin a dostanete na něj nadstandardní tříletou záruku.

Řada pracovních LED reflektorů s akumulátorem vám spolehlivě poslouží i v náročných povětrnostních podmínkách v teplotách od -20 do + 40°C. Podrží vás v dešti a zvládnou i prašné prostředí. Robustní provedení a špičkové materiály (odolný hliník a sklo) zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Tyto LED reflektory nahradí až 260 W žárovku a podle zvoleného režimu svítí díky špičkovému akumulátoru 2,5 až 10 hodin. Potěší širokým úhlem osvětlení (120°) a skvěle provedeným madlem pro snadné přenášení

 
 

Barevné podání řady reflektorů

Přenosné LED reflektory s akumulátorem poskytují na rozdíl od většiny reflektorů studené bílé světlo. Proč? Studená bílá barva totiž zlepšuje soustředění a zvyšuje produktivitu práce. Poznáte ho podle označení teploty chromatičnosti 5300 K a vyšší.

 
 

Svítí a svítí

Přenosný LED reflektor s akumulátorem vám bude svítit opravdu dlouho. Výrobce udává jeho životnost až 40 000 hodin. To znamená, že pokud jej budete používat každý pracovní den 8 hodin, může vám svítit 20 let.

 

Široký vyzařovací úhel

Díky použité LED technologii i tvaru difuzoru osvětluje prostor v úhlu 120° a s odpovídající intenzitou. Paprsek svítidla tedy zůstává dostatečně silný, ale zároveň neoslňuje okolí zbytečně širokým úhlem vyzařování.

 

Vysoká mechanická odolnost

Na stupnici odolnosti před mechanickým poškozením (1-10) si reflektory této řady stojí se svou osmičkou velmi dobře. Prošly náročnými zkouškami, které prokázaly vysokou odolnost použitých materiálů proti mechanickému poškození.

 

Bezpečné krytí

Reflektor je zabezpečený tak, aby do něj neproniklo ani smítko. Navíc je odolný a s lehkostí sobě vlastní zvládne i vodu stříkající ze všech úhlů.

 

3 roky bez starostí

Pro vaše rychlejší rozhodování a zárukou kvality vybraných výrobků je další benefit – o rok delší záruka, než je stanovená zákonem.

 

Funkce stmívání

Pomocí spínače na zadní straně reflektoru můžete pohodlně přepínat mezi režimy svícení reflektoru: OFF–25 %–50 %–100 %–OFF. Diody současně ukazují stav baterie, takže si můžete libovolně upravovat intenzitu svícení v závislosti na stavu baterie.

 
 
Parametry

Parametry

Značka EMOS Lighting
Obecné číslo ZS2821
Produktové číslo 1531281021
EAN 8592920057650
Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení
FAQ

FAQ

Akumulátor není výměnný, zrepasovat by se dal, ale cena vyjde skoro stejně jako nový.