Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Vánoční osvětlení Vánoční nano řetězy LED vánoční drop řetěz – záclona, 1,7x2 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá, programy

LED vánoční drop řetěz – záclona, 1,7x2 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá, programy

Objednací číslo: D3EW01
4x
zobrazit hodnocení
3.5
4
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Vyberte variantu
barva světla
rozměr
barva drátu
Skladem
29. 7. 2024 u Vás
739
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

12 hodin svícení vás u tohoto produktu vyjde na pouhých 0,26 Kč. Rozsviťte si Vánoce bez obav z vysokých účtů za elektřinu!

Rozšířený popis

DROP záclona

Světelná DROP záclona je dokonalým doplňkem, který dodá jiskru každé výzdobě. Využijete ji zejména na Vánoce, během večírků nebo svateb, kdy její drobné světelné výběžky na průhledném řetězu přirozeně splynou s kterýmkoliv prostředím. Nejvíce vynikne pověšená za garnýž, kde rozzáří okna vašich domovů. Díky stupni krytí IP44 můžete tuto světelnou záclonu využít i jako venkovní výzdobu na fasády budov, venkovních pergol a prozáření prosklených výloh. DROP záclona dokáže ve vteřině proměnit jakýkoliv prostor v magické a romantické místo. 

 

Elegantní řetězy řady DROP

LED řetězy DROP značky EMOS jsou nabízeny v několika tvarových variantách – fireworks, klasické řetězy, clustery a záclony. Díky jemnému, ultratenkému drátku krásně vyniknou světelné části řetězu, kterými lze dozdobit nejrůznější části interiéru včetně sváteční tabule. Měděný drátek lze ohýbat dle vlastních preferencí a světýlka tak můžete omotat například kolem adventního věnce nebo oblíbené sošky na poličce. Stylovou dekoraci a příjemné osvětlení zajistí řetěz i v případě vložení do sklenice či lucerny.

Univerzální DROP světýlka jsou jasnou volbou pro vytvoření útulné atmosféry při nejrůznějších svátečních příležitostech.

Vytvořte si tu správnou atmosféru!

Pro rozsvícení nejen vánočního stromečku nabízíme pod značkou EMOS nepřeberné množství LED řetězů, které vynikají nízkou spotřebou elektrické energie a dlouhou životností. Vybírat můžete z řetězů určených výhradně do interiéru (IP20), exteriéru (IP44) nebo řetězů na baterie, které jsou ideální k dekorování míst bez přístupu k zásuvce. K dispozici jsou čtyři řady LED světelných řetězů, které se liší velikostí LED diody a jejím tvarem – NANODROP CLASSICCHERRYTRADITIONAL. Rozhodujícím kritériem při volbě správného řetězu jsou jeho délka, počet LED diod a barva světla.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo D3EW01
Produktové číslo 1550030014
EAN 8592920110607
produkt záclona
barva světla teplá bílá
rozměr 1,7 × 2 m
funkce 8 módů (multifunkce)
tvar drop
použití venkovní i vnitřní
časovač ne
dálkový ovladač ne
typ napájení síťový adaptér
počet LED 240
LED mezera neuvádí se
velikost LED neuvádí se
délka přívodu 5 m
pro výšku stromu neuvádí se
barva drátu transparentní
příkon 2,7 W
vstupní napětí 230 V AC
výstupní napětí 4,5 V DC
možnost propojení ne
krytí IP44
životnost 10 000 hodin
materiál neuvádí se
záruční doba 2 roky
prodejní obal 1 ks, krabice
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (70%)
4 hodnocení

 • 60%
  Zdeněk Sitař
  Objednáno 10. 12. 2023
  Dobrý den, Mé připomínky: 1) "mohutná "zásuvka - koncovka" světýlek (při zastrčení do el.zásuvku ve zdi trčí a všude překáží, u zásuvek s omezeným prostorem - např.za nábytkem apod.., jsou světýlka prakticky nepoužitelná, nedají se zastrčit do síťové zásuvky) 2) pokud jsou světýlka zapojena do zásuvky, která není volně přístupná (např.zásuvka před kterou je stojan, jsou květiny, apod..) je velmi komplikované světýlka vypínat a zapínat (vše před zásuvkou se musí odsunout a následně zase vracet na místo). Bylo by vhodné opatřit světýlka dálkovým ovladačem 3) mody svícení jsou pro mne trošku záhadou - jediný, v mém případě použitelný mód je čisté stálé svícení bez dalších efektů (ty efekty jsou hodně "divoké" - moc to nenavazuje klidnou vánoční atmosféru), navíc nejsem schopný rozlišit i kterého módu svícení aktuálně jsem (např.č.1-8), pořád musím přepínat módy dokola, než se dostanu na ten požadovaný.
 • 10%
  Pavel K.
  Objednáno 5. 12. 2023
  Zakoupen jeden kus, po instalaci a prvním rozsvícení některé ledky nesvítily. A co bylo horší během prvního týdne přestávaly svítit další. Zakoupen druhý kus abychom mohli vyměnit. Znovu druhý kus zavěšen a pro změnu zase nesvítily všechny ledky. Takže oba kusy vracíme k reklamaci. Provozováno v interieru. Za tu cenu bych očekával větší kvalitu a životnost.
 • 100%
  Anonym
  Objednáno 10. 10. 2023
 • 100%
  Jarka
  Objednáno 27. 12. 2022
  LED NANO záclona je skvělá. Svítí natolik intenzivně, že u ní dokonce lze pohodlně číst knihu. Jsem naprosto spokojená a mohu skutečně doporučit.
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení