Úvod Vánoční osvětlení Vánoční řetězy na stromeček LED vánoční řetěz – šišky, 9,8 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, programy

LED vánoční řetěz – šišky, 9,8 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, programy

Obecné číslo D5ZC01
zobrazit hodnocení
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Vyberte variantu
barva světla
rozměr
barva drátu
Skladem
7. 6. 2023 u Vás
799
Rád vám poradím

Doporučujeme přikoupit

Popis

Popis produktu

12 hodin svícení vás u tohoto produktu vyjde na pouhých 0,35 Kč. Rozsviťte si Vánoce bez obav z vysokých účtů za elektřinu!

Rozšířený popis

Řetězy TRADITIONAL – šišky s multifunkcí

Vánoční řetězy TRADITIONAL ve tvaru šišek s multifunkcí umožňují vybrat jeden z osmi přednastavených světelných režimů, který pak rozzáří každý prostor a potěší jak děti, tak i dospělé. V základním řežimu svítí trvale všechna světýlka, zbývajících sedm režimů je pak kombinací různých variant blikání, zhasínání a rozsvěcování světýlek. Světýlka jsou schovaná v malých šiškách (tzv. cone lights), které jsou ozdobou i ve chvílích, kdy řetěz nesvítí. Na základě zvolené délky a barvy světla se postarají o ozdobení malých dekorací v interiéru, rozsvícení vánočního stromečku i většího stromu na zahradě. Skvěle se hodí pro vytvoření slavnostní atmosféry na rodinné oslavě, svatbě nebo dětské párty. Všude tam mohou během dne šišky vypnutého řetězu TRADITIONAL sloužit jako dekorace, která se po setmění rozzáří a navodí tu pravou atmosféru. Tyto řetězy jsou tak doslova dva v jednom.

Řetězy TRADITIONAL s multifunkcí jsou odolné proti vlhkosti díky krytí IP44 a vhodné pro veškerou interiérovou i venkovní výzdobu.

 

Řetězy řady TRADITIONAL

Klasické Vánoce pojaté moderně! Pokud si pamatujete starší typ vánočního žárovkového osvětlení, určitě si i vybavujete, jak byly náročné na případné rozbití a při prasknutí jedné z žárovek přestal svítit celý řetěz. Nyní je však situace zcela jiná a novou řadou „traditional“ potěšíme všechny milovníky retro žárovkových světýlek, které nabízíme v technologii LED. Ta je zárukou dlouhé životnosti a finanční úspory.

Vytvořte si tu správnou atmosféru!

Pro rozsvícení nejen vánočního stromečku nabízíme pod značkou EMOS nepřeberné množství LED řetězů, které vynikají nízkou spotřebou elektrické energie a dlouhou životností. Vybírat můžete z řetězů určených výhradně do interiéru (IP20), exteriéru (IP44) nebo řetězů na baterie, které jsou ideální k dekorování míst bez přístupu k zásuvce. K dispozici jsou čtyři řady LED světelných řetězů, které se liší velikostí LED diody a jejím tvarem – NANOCLASSICCHERRYTRADITIONAL. Rozhodujícím kritériem při volbě správného řetězu jsou jeho délka, počet LED diod a barva světla.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Obecné číslo D5ZC01
Produktové číslo 1550052010
EAN 8592920110768
produkt řetěz
barva světla studená bílá
rozměr 9,8 m
funkce 8 módů (multifunkce)
tvar svíčka
použití venkovní i vnitřní
časovač ne
dálkový ovladač ne
typ napájení síťový adaptér
počet LED 50
LED mezera neuvádí se
velikost LED neuvádí se
délka přívodu 5 m
pro výšku stromu neuvádí se
barva drátu zelená
příkon 3,6 W
vstupní napětí 230 V AC
výstupní napětí 31 V DC
možnost propojení ne
krytí IP44
životnost 10 000 hodin
materiál plast
záruční doba 2 roky
prodejní obal 1 ks, krabice
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (70%)
1 hodnocení

  • 70%
    Adriana
    Objednáno 12. 12. 2022
    Šišky jsou krásné, svítící i zhasnuté jako další ozdoby. Ale mají jednu nepříjemnou vlastnost - po zhasnutí a opětovném rozsvícení si nepamatují, jaký režim na nich byl nastavený. Přičemž výchozím režimem není stálé světlo, ale jeden z režimů blikání. Což znamená po každém rozsvícení stromku se proklikat režimy až k tomu klidnému světlu - protože nestojíme o diskotéku v obýváku.
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení