Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

LED vánoční skleněná koule – vločky, 12 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač

Objednací číslo: DCLW28
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit.
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Skleněná koule s projekcí

Existuje nějaká dekorace, kterou budou vaše děti doslova zbožňovat? Určitě to bude hravá dekorace určená pro použití v interiéru, která na stěnu, strop nebo nábytek promítá motivy vloček teplé bílé barvy. Dekorace je napájena 3× AA bateriemi a její použití nejen v dětském pokoji je tak zcela bezpečné. Dopřejte svým dětem bezstarostné usínání při pohledu na uklidňující oblohu se sněhovými vločkami.

Tato dekorace má také funkci časovače. Po jejím aktivování se dekorace automaticky zapne na dobu 6 hodin a poté se na 18 hodin vypne, což umožňuje opakované rozsvícení v předem stanoveném čase. Určitě vás tato kombinace tradičního designu a praktické funkce nadchne.

Dopřejte si pohádkové Vánoce!

Pohodovou a útulnou sváteční atmosféru doma či kouzelné zákoutí na zahradě vám pomohou vytvořit vánoční dekorace EMOS – svícny, závěsné ozdoby, girlandy, stromečky, projektory a postavičky. Při rozhodování o koupi je vhodné zvážit, zda je plánujete umístit v interiéru či exteriéru.

Dekoracemi pro venkovní použití lze ozdobit i vnitřní prostory a velkou řadu z nich využijete i celoročně. Většina interiérových dekorací je napájena bateriemi a vy si tak nemusíte dělat starosti s překážejícími kabely. S dekoracemi EMOS zkrátka prožijete dokonalé vánoční svátky.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo DCLW28
Produktové číslo 1550000140
EAN 8592920122068
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení