Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

LED vánoční stromek se světelným řetězem a hvězdou, 1,8 m, vnitřní, RGB, ovladač, časovač

Objednací číslo: D5AA03
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit.
Rád vám poradím

Doporučujeme přikoupit

139
Skladem
Popis

Popis produktu

12 hodin svícení vás u tohoto produktu vyjde na pouhých 0,96 Kč. Rozsviťte si Vánoce bez obav z vysokých účtů za elektřinu!

Rozšířený popis

Řetězy CHERRY – drop trees RGB

Řetězy CHERRY – drop trees jsou praktickou vánoční dekorací, která udělá veliký dojem. Její skladování zabere opravdu minimum místa, což zcela jistě ocení nejedna rodina. Sami si jednoduše během pár minut sestavíte malý stromeček, který je dodávaný společně s řetězem a hvězdou. Světýlka ve tvaru drobných slziček se ovládají pomocí dálkového ovladače s integrovaným časovačem a řetěz nabízí hned 16 módů svícení. Jednotlivé módy se odlišují barvou světla, typem blikání, postupný rozsvěcováním (tzv. animací) nebo změnou barvy LED světýlek.

CHERRY řetězy drop trees jsou určeny pro interiérovou výzdobu. Oblíbí si je zejména ti, kteří preferují moderní řešení a rádi experimentují s vánočním osvětlením.

Řetězy řady CHERRY

LED světýlka CHERRY si zamiluje každý! Nabízeny jsou ve třech variantách – klasické řetězy, drop trees a řetězy s velkými kuličkami. Jejich bílé kuličky či slzičky dokonale ozdobí vánoční stromeček a plní funkci jak světýlka, tak i drobné dekorace v jednom. Díky délce až 48 metrů je možné natáhnout řetěz mezi stromy na zahradě nebo třeba po obvodu terasy.

Vybrané druhy řetězů jsou nabízeny s 8 až 64 světelnými módy, dálkovým ovladačem nebo integrovaným časovačem, díky kterému vám bude řetěz svítit v pravidelných intervalech. Volit můžete z široké nabídky délek a barev, u řetězů s funkcí RGB si můžete měnit barvu světýlek dle vlastních preferencí.

Vytvořte si tu správnou atmosféru!

Pro rozsvícení nejen vánočního stromečku nabízíme pod značkou EMOS nepřeberné množství LED řetězů, které vynikají nízkou spotřebou elektrické energie a dlouhou životností. Vybírat můžete z řetězů určených výhradně do interiéru (IP20), exteriéru (IP44) nebo řetězů na baterie, které jsou ideální k dekorování míst bez přístupu k zásuvce. K dispozici jsou čtyři řady LED světelných řetězů, které se liší velikostí LED diody a jejím tvarem – NANOCLASSICCHERRYTRADITIONAL. Rozhodujícím kritériem při volbě správného řetězu jsou jeho délka, počet LED diod a barva světla.

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo D5AA03
Produktové číslo 1550044023
EAN 8592920100288
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení