Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Baterie a akumulátory Jednorázové spotřební baterie Lithiová knoflíková baterie GP CR2032, 4 ks + bezp. nálepky

Lithiová knoflíková baterie GP CR2032, 4 ks + bezp. nálepky

Objednací číslo: B15324V
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Široký rozsah provozních teplot od -10 °C do +60 °C. Vhodná pro citlivá zařízení jako např.: hodinky, kalkulačky, záložní podsvícení, autoalarmy, tlakoměry, dálkové ovladače a další. Extrémně dlouhá skladovatelnost až 10 let. CR 2032

Rozšířený popis

Knoflíková baterie CR2032

Knoflíkové baterie GP CR2032 se starají o každodenní bezpečnost vaší rodiny v zabezpečovacích systémech, čidlech, přenosné elektronice,  v dálkových ovládáních (od auta, garážových vrat nebo elektrických rolet) nebo elektrických zámcích na dveřích apod. Přinášíme vám jejich speciální edici Child Safety Seal, která díky inovativnímu obalu vyvinutému společností GP posouvá úroveň bezpečnosti u rodin s malými dětmi ještě o kousek dál.

Dvě úrovně ochrany vašich dětí

Knoflíkové baterie díky svému tvaru a rozměrům poutají pozornost zejména velmi malých dětí. Jak předcházet nehodám a nechtěnému spolknutí knoflíkových baterií, které malé dítě může považovat za hračku nebo sladkost? Odpovědí jsou dvě úrovně zabezpečení, které Child Safety Seal od společnosti GP přináší.

Inovativní obal

Díky speciálně navrženému obalu nebudou mít malé dětské ručičky šanci baterii GP z obalu bez pomoci rodičů vyjmout. Obal je konstruován tak, aby k jeho otevření bylo nutné využít nůžek.

Jistící nálepka

Aby ani po vyjmutí baterie z obalu nedošlo k nechtěné nehodě, přikládá společnost GP sadu samolepek, kterými je možné fixovat baterii v zařízení, ve kterém je používána. Její odlepení malé děti nemají šanci zvládnout.

Moderní technologie a dlouhá životnost

Knoflíkové baterie CR2032 obsahují lithium a převyšují levné alkalické „knoflíky“ svým maximálním výkonem, dvojnásobným napětím (3 V) stabilním za jakkoli extrémních podmínek, a abnormálně dlouhou skladovatelností (10 let).

10 let na plné obrátky

Oddanost a maximální pracovní nasazení vám garantují minimálně na dlouhých 10 let. Vzhledem k jejich výkonu, odolnosti i ceně se jejich koupě dá bez přehánění přirovnat k výhře v loterii.

Napájí vaše elektronické miláčky

Knoflíkové baterie GP jsou nejlepší volbou pro moderní dálkové ovladače, hodinky, sport-testery, přenosnou elektroniku apod.

O 30 % více energie

Vybitá baterie v dálkovém ovladači vozu zrovna ve chvíli, kdy nejvíc spěcháte? Tohle se vám s bateriemi GP, které nabízí až o 30 % víc energie oproti konkurenčním modelům, nemůže stát.

S ochranným štítem proti vytečení

Vytečené baterie v dražších zařízeních představují ukázkovou noční můru každého z nás. Proto se tyto lithiové baterie GP obrnily ochranou proti vytečení, kterou jsou vybavené do teplot v neuvěřitelném rozmezí - 20 °C až 60 °C.

Doporučené oblasti použití

Kromě zabezpečovacích systémů, ovladačů, čidel apod. nachází baterie GP CR2032 díky svým špičkovým parametrům uplatnění v běžném životě (jako knoflíkové baterie do hodinek nebo do naslouchadel) tak i v náročných plánech vrcholových sportovců a nevyléčitelných dobrodruhů (jako externí baterie, na které je spoleh). Přinášíme vám přehled doporučeného použití.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B15324V
Produktové číslo 1042203218
EAN 4891199204425
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení