Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 10 % na termostaty s kódem teplo
Sleva 25 % na LED žárovky s kódem Zarovky25
Sleva 10 % na LED osvětlení s kódem LED
Úvod Baterie a akumulátory Jednorázové spotřební baterie
Cena
Od
do
možnost nabíjení
počet nabíjecích cyklů
značka
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Jednorázové spotřební baterie

V našem sortimentu naleznete primární (jednorázové) baterie AAA, AA, C, D a knoflíkové baterie GP různých velikostí. Primární baterie u nás najdete jednak alkalické, ale také nikl-zinkové, zink-uhlíkové, lithiové, baterie na bázi oxidu stříbra a zinkovzdušné baterie.

Pod označením AA neleznete takzvané tužkové baterie. Jde o velmi používaný typ baterií v domácnostech. AA baterie řady Super využijete v elektronických zařízeních s malým stálým odběrem proudu jako jsou hodiny, meteostanice, TV ovladače, dekorativní LED osvětlení a další. Alkalické AA baterie ve vyšší řadě Ultra Plus se hodí do přístrojů s velkým nárazovým odběrem proudu, do dálkově ovládaných hraček a digitálních přístrojů.
 

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 8

Alkalické baterie GP • Výhradní distributor EMOS

Baterie velikosti AAA neboli mikrotužkové baterie někdy označované také jako LR03 využijete v každé domácnosti. Na výběr máme jednorázové alkalické i lithiové spotřební AAA baterie GP Batteries. Spotřební mikrotužkové baterie ekonomické řady Super se hodí tam, kde se odebírá malé množství proudu po delší dobu. Ideálně tak poslouží v dálkových ovladačích, kalkulačkách či budících. AAA alkalické baterie v řadě Ultra Plus jsou vhodné pro vysoké nárazové odběry proudu, takže vyniknou v dálkově ovládaných autíčkách, herních ovladačích nebo MP4 přehrávačích.

V nabídce baterií ve velikosti C (malé mono, R14) jsou jednorázové i nabíjecí baterie značky GP. Baterie malé mono jsou vhodné např. do svítilen, rozhlasových přijímačů nebo elektronických her. Jmenovité napětí jednorázové baterie malé mono je 1,5V.

Jednorázové baterie malé mono GP jsou k dispozici v několika typových řadách - baterie malé mono GP Supercell, GP Greencell, GP Super Alkaline a GP Ultra Alkaline. Pro elektrická zařízení s nízkým odběrem proudu (např. dálkové ovladače, hodiny, svítilny,…) jsou vhodné baterie řady Supermalé mono typu GP Supercell nebo GP Greencell. Pro elektrická zařízení se středním a vyšším odběrem proudu (např. CD přehrávače, hračky, rozhlasové přijímače,…) jsou vhodné baterie řady malé mono typu GP Super Alkaline a GP Ultra+ Alkaline.

Jednorázové baterie velké mono řady Super jsou vhodné pro elektrická zařízení s nízkým odběrem proudu jako např. dálkové ovladače, hodiny nebo svítilny. Jednorázové baterie velké mono řady Ultra+ Alkaline se používají pro elektrická zařízení se středním a vysokým odběrem proudu např. kamery, fotografické blesky apod. Knoflíkové baterie jsou jednorázové (nenabíjecí) baterie vhodné pro napájení drobných elektronických zařízení v domácnostech i kancelářích.

V sortimentu máme lithiové knoflíkové baterie do venkovních digitálních teploměrů a čidel, které zvládají široký rozsah provozní teploty a dobře odolají i mrazům. Knoflíkové baterie používané jako baterie do hodinek jsou na bázi oxidu stříbra a překvapí svou výdrží.

Ploché baterie 4,5V lze zakoupit pouze jako jednorázové (nenabíjecí). V nabídce plochých baterií 4,5V jsou baterie GP. Tyto ploché baterie 4,5V se používají pro napájení např. AKU nářadí, svítilen nebo rozhlasových zařízení. Zejména lithiové 9V baterie mají extrémně dlouhou skladovatelnost a široký rozsah provozních teplot. Lithiové 9V baterie jsou vhodné pro použití v detektorech kouře.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více