Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

Nabíjecí kabel

V naší nabídce najdete nabíjecí kabely s různými koncovkami a v různém barevném provedení. Pořiďte si svůj kabel u EMOS za skvělou cenu a navíc získejte dopravu zdarma na vše!

Vaše filtry
Použití:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1

Máte mobilní telefon nebo jste si pořídili nová bezdrátová sluchátka? V obou případech potřebujete kvalitní nabíjecí kabel. V naší nabídce najdete řadu kabelů s různými koncovkami a v různém barevném provedení.

Bezpečnost a rychlost nabíjení

Používání správného kabelu pro nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo tabletu zvyšuje rychlost nabíjení a také snižuje riziko přehřátí či poškození zařízení. Kabely značky EMOS jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat prasknutí kabelu po několika použitích. Nabíjecí kabely jsou zhotoveny s pečlivostí, aby prošly náročnými testy kvality a aby byla zaručena jejich spolehlivost.

Koncovky

Díky koncovkám, které nabízíme, můžete nabíjet téměř jakékoliv elektronické zařízení. Může se jednat o telefony, tablety, sluchátka, power banky, kamerové systémy, GPS navigace a další. Na starší typy mobilů můžete ještě potřebovat koncovku micro USB (tenká), na starší powerbanky, dobíjecí svítilny a podobnou menší elektroniku budete chtít mini USB (tlustší). Pro současné telefony je již standardem typ USB-C, pro produkty Apple se vám nejspíše bude hodit nabíjecí kabel lightning (některé už ale mají také typ USB-C).