Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Powerbanky, nabíječky a zdroje Nabíječky baterií Nabíječka baterií GP Eco E411 + 4× AA 2100 + 4× AAA 800

Nabíječka baterií GP Eco E411 + 4× AA 2100 + 4× AAA 800

Objednací číslo: B51418
3x
zobrazit hodnocení
5
3
Doprava zdarma Doporučujeme
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
24. 7. 2024 u Vás
599
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Nabíječky GP ReCyko 

Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy je potřebujete? Dosáhnout s nimi finanční úspory a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte? Zní to jako nedosažitelný mix požadavků. Nabíjecí baterie GP ReCyko v kombinaci s chytrými USB nabíječkami vše toto splňují. 

Nová generace nabíječek GP, která zahrnuje produkty pro běžné i profesionální použití, přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku 

Tato sada je výhodná zejména pro všechny, kteří s nabíjením začínají. Naleznete v ní vše potřebné abyste se okamžitě pustili do používání nabíjecích baterií. V balení najdete kromě nabíječky i nabíjecí baterie typu AA i AAA a nabíjecí micro USB kabel.

Nabíjejte rychle a bezpečně 

Rychlé a bezpečné nabití – to je základ, který od nabíjecích baterií očekává každý uživatel. S nabíječkou GP Economy dosáhnete maximální kapacity vašich nabíjecích baterií v případě jejich úplného vybití již za méně než 8 hodin. 

Bezstarostné nabíjení  

Nabíječka Economy je vybavena plně automatizovanou elektronikou, nabíjení baterií už nemusíte nijak hlídat. Proces nabíjení si řídí samostatně podle aktuální potřeby. Po dokončení nabíjení přechází automaticky do fáze udržovacího nabíjení minimálním proudem. Vaše baterie si tak udrží vysokou kapacitu po mnoho let a v průběhu nabíjení jsou vždy plně pod kontrolou, aniž byste se museli o cokoliv starat. O aktuálním stavu nabíjení Vás navíc budou vždy zřetelně informovat LED indikátory nabíječky. 

Chytrá elektronika 

Nabíječka Economy je určená pro nabíjení nikl-metal-hydridových článků a dokáže diagnostikovat nenabíjecí, poškozené nebo už částečně nabité baterie. Na základě detekovaných hodnot pak samostatně určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Díky tomu nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. Běžné nabíječky totiž nabíjí plnou rychlostí, poté nabíjení ukončí a nabití baterií pak není tolik přesné. V případě chybného vložení baterií nabíječka nabíjení vůbec nespustí a tím eliminuje veškerá bezpečnostní rizika. 

Nabijte kdekoliv a kdykoliv 

Vstupní USB rozhraní nabíječky umožňuje její použití téměř kdekoliv. Baterie tak můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste zrovna doma, ve městě, nebo v přírodě. 

Šetrná k životnímu prostředí 

Ekologie hraje u nabíječek a baterií ReCyko jednu z hlavních rolí. Více než 10 % materiálu je při výrobě baterií použito z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na světě. A zároveň více než 94 % materiálů, ze kterých jsou baterie vyrobeny, je opětovně recyklovatelných. Při pravidelném používání nabíjecích baterií tak dlouhodobě šetříte životní prostředí. 

Výrobce nezapomněl ani na krabičku. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na trhu vyrobeno pouze z papíru – tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.  

USB nabíječka pro pohodlné nabíjení 

Společnost GP tímto uvádí na trh ekologickou generaci nabíjecích baterií a nabíječek pod označením ReCyko, které využívají moderní výrobní technologie a navazují na úspěch předchozích řad nabíjecích baterií. Řada ReCyko nabízí špičkové i obyčejné nabíječky s mnoha užitečnými vlastnostmi. Jejich největší nespornou výhodou je bezstarostné nabíjení. Baterie ReCyko si tak s nabíječkou Economy snadno nabijete kdykoliv a kdekoliv. 

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B51418
Produktové číslo 1604841111
EAN 4891199212093
velikosti nabíjených článků AAA, AA
počet nabíjených baterií současně 2 nebo 4
připojení nabíječky USB
druh nabíječky inteligentní
typ článků uvnitř balení AA ReCyko 2 100, AAA ReCyko 850
počet nabíjecích kanálů 2
detekce alkalických baterií ano
doba nabíjení 9 V 200 mAh neuvádí se
doba nabíjení AAA 1 000 mAh 4:00
nabíjecí proud C neuvádí se
nabíjecí proud D neuvádí se
nabíjecí proud AAA 300 mA
doba nabíjení AA 2 700 mAh 10:00
doba nabíjení C 3 500 mAh neuvádí se
napájení USB 5 V/1 A
počet článků uvnitř balení 8
typ nabíjených baterií NiMH
detekce poškozených baterií ano
doba nabíjení D 4 500 mAh neuvádí se
doba nabíjení přiložených článků 8:00
kabel součástí balení micro USB
nabíjecí proud 9 V neuvádí se
nabíjecí proud AA 300 mA
ochrana proti přepólování ano
speciální funkce neuvádí se
značka GP
rozměr 78 × 68 × 25 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
3 hodnocení

 • 100%
  Jaroslava
  Objednáno 12. 6. 2024
 • 100%
  Jan
  Objednáno 7. 6. 2024
  spokojenost jak s produktem , tak i eshopem
 • 80%
  Laďa
  Objednáno 26. 6. 2023
  zatím funguje spolehlivě
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení