Úvod Powerbanky, nabíječky a zdroje Nabíječky baterií Nabíječka baterií GP Pro P461 + 4× AA ReCyko 2700 + DOCK

Nabíječka baterií GP Pro P461 + 4× AA ReCyko 2700 + DOCK

Objednací číslo: B54467D
1x
zobrazit hodnocení
5
1
Skladem
7. 3. 2024 u Vás
2 169
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Nabíječky GP ReCYKO

Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete – ať už se právě nacházíte kdekoliv. Dosáhnout s nimi finanční úspory a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte. Zní to jako nedosažitelná kombinace požadavků. Nabíjecí baterie GP ReCyko v kombinaci s chytrými USB nabíječkami ale všem vašim přáním s přehledem vyhoví.

Nová generace nabíječek GP, která zahrnuje produkty pro běžné i profesionální použití, totiž přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko tak šetříte jak přírodu, tak i svou peněženku.

Extrémně rychlé nabíjení

Rychlé a bezpečné nabití – to je základ, který od nabíjecích baterií očekává každý uživatel. S nabíječkou GP Professional dosáhnete maximální kapacity vašich nabíjecích baterií v případě jejich úplného vybití již za méně než 2,5 hodiny. Baterie tak budete mít při ruce rychle a plně nabité, kdykoliv je budete potřebovat.

Nabíjí každou baterii zvlášť

Potřebujete rychle a jednoduše nabít vaše baterie, i když se liší velikostí nebo kapacitou? S nabíječkou GP Pro už nemusíte řešit žádné komplikace. Díky chytré funkci nabíjení každé baterie zvlášť se nemusíte starat o to, kolik a jaké baterie právě nabíjíte - GP Pro to všechno zvládne bez problémů. Ušetřete si čas a mějte všechny své baterie vždy připravené k akci.

 

Měření kapacity

Chystáte se na cesty, potřebujete mít k dispozici plně nabité přístroje a nejste si jistí, jaká je aktuální kondice vašich baterií? S nabíječkou Pro jednoduše zjistíte, jak na tom vaše nabíjecí baterie jsou. Spusťte proces měření kapacity a na displeji dokovací stanice se vám po jeho dokončení zobrazí pro každou baterii zvlášť jejich kapacita. O aktuální kondici svých baterek tak budete mít vždy perfektní přehled. Tento proces sice pro výkonnější články zabere i více než 24 hodin, ale jistě se ten pocit vyplatí.

Léčebná kúra pro baterie

Dáváte svým nabíjecím bateriím pořádně zabrat a je to na nich s odstupem času znát? S nabíječkou GP ReCyko Pro to není problém. Pomocí dokovací stanice, která je součástí balení, využijte její nadstandardní funkce a dopřejete svým bateriím kvalitní léčebnou kúru, která je oživí a opět postaví na nohy tak, aby vám zase mohly plně sloužit ještě dlouho poté. Podobného lázeňského efektu dosáhnete i využitím nabíjecího režimu „Eco“, kdy nabíjet sice budete mnohem déle, ale baterie budou při tom „jako v bavlnce“.

Bezstarostné nabíjení

Nabíječka Pro je vybavena plně automatizovanou elektronikou, takže nabíjení baterií už nemusíte nijak hlídat. Proces nabíjení si totiž řídí samostatně podle aktuální potřeby. Po dokončení nabíjení přechází automaticky do fáze udržovacího nabíjení minimálním. Vaše baterie si tak udrží vysokou kapacitu po mnoho let a v průběhu nabíjení jsou vždy plně pod kontrolou, aniž byste se museli o cokoliv starat. O aktuálním stavu nabíjení Vás navíc budou vždy zřetelně informovat LED indikátory nabíječky nebo LED displej dokovací stanice.

Chytrá elektronika

Nabíječka Pro je určená pro pokročilé nabíjení nikl-metal-hydridových článků a dokáže diagnostikovat nenabíjecí, poškozené nebo už částečně nabité baterie. Na základě detekovaných hodnot pak samostatně určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Díky tomu nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. V případě chybného vložení baterií nabíječka nabíjení vůbec nespustí a tím eliminuje veškerá bezpečnostní rizika. Další pokročilou funkcí elektroniky této nabíječky je také teplotní ochrana, tzn. pokud se baterie začnou nadměrně zahřívat, nabíječka proces nabíjení utlumí, nebo přeruší a vaše baterie tak během nabíjení nepřijdou o část své kondice.

Nabijte kdekoliv a kdykoliv

Vstupní USB rozhraní nabíječky umožňuje její použití téměř kdekoliv. Baterie tak můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste zrovna doma, ve městě, nebo v přírodě.

Pro každodenní používání doma i v přírodě

Nabíječka ReCyko Pro vás mile překvapí svou kompaktností. Nikdy vám tak nebude překážet a můžete ji mít kdykoliv po ruce. To oceníte jak doma, tak při cestování. Nabíječka se vám totiž vejde do jakéhokoliv zavazadla a jakmile budete potřebovat, kdykoliv ji pohotově vytáhnete a své vybité baterie pomocí autonabíječky či USB portu rychle nabijete. Nikdy tak nepřijdete o komfort, na který jste zvyklí, ať už právě budete doma, nebo na cestách.

Šetrná k životnímu prostředí

Ekologie hraje u nabíječek a baterií ReCyko jednu z hlavních rolí. Více než 10 % materiálu je při výrobě baterií použito z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na světě. A zároveň více než 94 % materiálů, ze kterých jsou baterie vyrobeny, je opětovně recyklovatelných. Při pravidelném používání nabíjecích baterií tak dlouhodobě šetříte životní prostředí.

Výrobce nezapomněl ani na krabičku. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na trhu vyrobeno pouze z papíru – tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.

Chytré a bezpečné nabíjení po mnoho let

S nabíječkou Pro nejenže budete mít své nabíjecí baterie připraveny k okamžitému použití extrémně rychle – již během 2,5 hodin, díky chytrému nabíjení ale navíc prodloužíte i jejich životnost. Nabíječka GP Professional je totiž vybavena automatizovanou elektronikou, která řídí proces nabíjení tak, jak je právě potřeba. Díky tomu nedochází ke znehodnocování baterií a k dlouhodobému snižování jejich výkonu. Kromě toho nabíječka Professional nabíjí každou baterii zvlášť a o její aktuální kondici vás informuje LED displej na dokovací stanici. Nabíječka navíc dokáže diagnostikovat poškozené nebo nenabíjecí baterie a v případě potřeby nabíjení zcela zastavit. A pokud už toho mají vaše baterie opravdu hodně za sebou, s nabíječkou GP Professional jim snadno dopřejete léčebnou kúru, díky které vám budou skvěle sloužit ještě dlouho poté.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B54467D
Produktové číslo 1604846110
EAN 4891199199134
velikosti nabíjených článků AAA, AA
počet nabíjených baterií současně 1 až 4
připojení nabíječky USB
druh nabíječky inteligentní
typ článků uvnitř balení AA ReCyko 2 700
počet nabíjecích kanálů 4
detekce alkalických baterií ano
doba nabíjení 9 V 200 mAh neuvádí se
doba nabíjení AAA 1 000 mAh 1:30 - 3:15
nabíjecí proud C neuvádí se
nabíjecí proud D neuvádí se
nabíjecí proud AAA 760–380 mA
doba nabíjení AA 2 700 mAh 1:30 - 3:30
doba nabíjení C 3 500 mAh neuvádí se
napájení USB 5 V/2 A
počet článků uvnitř balení 4
typ nabíjených baterií NiMH
detekce poškozených baterií ano
doba nabíjení D 4 500 mAh neuvádí se
doba nabíjení přiložených článků 1:30 - 3:30
kabel součástí balení micro USB
nabíjecí proud 9 V neuvádí se
nabíjecí proud AA 1 800–900 mA
ochrana proti přepólování ano
speciální funkce měření kapacity, dokovací stanice
značka GP
rozměr 78 × 68 × 25 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Anonym
    Objednáno 21. 2. 2022
    Ještě jsem nevyzkoušel všechny režimy, ale zotavení bateriím prodloužilo výdrž ze 2 na 4 dny a cca po půl roce beze změny. Šikovná nabíječka.
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Pokud chcete baterii po vložení do nabíječe vybít a nabít, volte tento režim. Nabíječ si baterii překontroluje (změří napětí a proud baterie, nikoliv kapacitu) a dle stavu započne vybíjení či nabíjení (u baterie, která je podbitá, ji nebude již více vybíjet).
Baterie typu NiMH nemusí být pro nabíjení zcela vybité.

Inteligentní nabíječky si rozloží potřebný proud k nabití jednotlivých článků a v okamžiku dobití se dobíjecí místo vypne.
Ano, doporučujeme vyfiltrovat v nabídce parametr- počet nabíjených baterií současně a velikost nabíjených článků
Ano, má nezávislé kanály a v parametrech nabíjení 1 až 4 baterií.

Mezi nabíječkami jsou rozdíly v tom jak se chovají.

Pokud se vybíjí baterie pod 0,8V, tak inteligentní nabíječky s tím budou mít problém.

Oproti tomu např. neinteligentní nabíječky nabíjejí hlava nehlava a jsou k “oživování podbitých baterek ideální”.