Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
vhodné pro příjem Full HD vysílání
vhodné pro příjem z více vysílačů
vhodné pro dálkový příjem
LTE filtr
délka koaxiálního kabelu v balení
typ připojovacího konektoru
zesilovač v celokovovém těle, odolný rušení
regulace zesílení
vhodné pro karavany, obytné vozy
počet konektorů v balení
možnost napájení z STB
RF impedance výstupu
počet prvků
instalace
maximální síla signálu na výstupu
5G filtr
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Pokojová TV anténa

Žijete v místě, kde je síla anténního signálu skvělá? V takovém případě vám postačí pokojová anténa EMOS, díky které můžete nerušeně sledovat svoje oblíbené televizní pořady. Pokojové antény EMOS se mohou pochlubit hezkým designem a kompaktními rozměry.

S příchodem nových technologií, jako je DVB-T2, nikdy nebyla lepší doba pro investici do jednoho z těchto zařízení. DVB-T2 je revoluční vysílací standard, který využívá pokročilé modulační, kódovací a multiplexní techniky k poskytování kvalitnějšího obsahu s vyšší účinností než předchozí standardy. To znamená, že můžete získat křišťálově čistý digitální zvuk a obraz, i když je signál slabý nebo náchylný k rušení. Anténa postavená pro DVB-T2 je také zpětně kompatibilní se staršími standardy, jako je DVB-T, což zaručuje, že bez ohledu na to, jaký druh signálu se snažíte získat, bude anténa schopna splnit vaše potřeby. Nové modely navíc nabízejí funkce, jako je příjem v interiéru - což u většiny ostatních antén není možné. S ohledem na všechny tyto skutečnosti je snadné pochopit, proč může být pokojová televizní anténa tak neocenitelným přínosem, pokud jde o přístup k signálům digitálního vysílání z pohodlí vašeho domova!

Potřebujete poradit s výběrem vhodné antény pro Vás? Nahlédněte do našeho stručného rádce - Jak vybrat vhodnou anténu. Objednejte ještě dnes a nezapomeňte, že u nás máte vždy dopravu zdarma.

Vaše filtry
Použití:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité