Úvod Powerbanky, nabíječky a zdroje Powerbanky Powerbanka EMOS WI 1021D, 10 000 mAh, 22,5 W+Wireless

Powerbanka EMOS WI 1021D, 10 000 mAh, 22,5 W+Wireless

Obecné číslo: B0541B
6x
4
6
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Přitáhne Vás jako magnet 

Ne vždy je možné dostat se ke zdroji energie, který by nabíjel z elektrické sítě. Proto je ideální mít po ruce přenosnou powerbanku, která vás dokáže v těchto krizových situacích zachránit. A přesně takovým užitečným pomocníkem pro vás bude Powerbanka EMOS WI 1021D. Ušetří vám plno času díky své mimořádné rychlosti nabíjení až 22,5 W a rychlostí až 15 W při bezdrátovém nabíjení. 

Powerbanka je kompatibilní s technologií MagSafe, která byla navržena přímo pro potřeby rychlého a bezpečného bezdrátového nabíjení.

Ladné úzké tělo powerbanky obohacené praktickým LED displejem je pokryto speciální povrchovou ochranou proti poškrábání, která zamezí nežádoucím vadám na její kráse. To vše je navíc dodáváno s 3A USB-C kabelem a samolepícím magnetickým kroužkem


 

Nabíjejte rychle a bezdrátově 

Čas se počítá! Super výkonný 20W výstup USB-C vám tak zajistí rychlé nabíjení vašeho smartphonu, tabletu, elektronické čtečky nebo sluchátek. Hravě a rychle si dokáže poradit i s bezdrátovým nabíjením rychlostí až 15 W u vybraných typů mobilních telefonů. Powerbanka je vybavena standardním rozhraním USB-A i nejnovějším USB-C pro nabíjení i vybíjení. Součástí balení je také vysokorychlostní 3A USB-C kabel, díky němuž bez problému nabijete jak svůj telefon, tak i samotnou powerbanku nebo jiné elektronické zařízení.

MagSafe – dokonalé splynutí v jedno 

Powerbanka EMOS WI 1021D je kompatibilní s nejnovější patentovanou technologií MagSafe od Apple. Takto vybavené telefony se tak díky magnetu snadno přichytí k povrchu powerbanky a docílí tak snadného a stabilního spojení během nabíjení. A pro ty, jejichž telefon není vybaven tímto magnetickým mechanismem, je součástí balení samolepící magnetický kroužek. 

Buďte vždy v obraze 

Co může být horší než vybitý mobilní telefon, když ho opravdu nutně potřebujete?  Třeba vybitá powerbanka na nabití vašeho telefonu!  

Díky LED digitálnímu displeji zjistíte vždy včas, kdy je potřeba zahájit nabíjení powerbanky, aby byla připravena získanou energii předávat vašim zařízením zpět. Zobrazená hodnota představuje aktuální stav jejího nabití. LED displej také dokáže indikovat rychlonabíjení a zobrazuje stav bezdrátového nabíjení. 

Spousta vychytávek 

Powerbanka disponuje dvěma USB-A sloty spolu s USB-C a micro USB slotem. Díky nim se stává multifunkčním pomocníkem pro dobíjení libovolných USB zařízení.  

USB-C slot podporuje funkci rychlého nabíjení. Slouží tedy zároveň jako vstup i výstup. Součástí balení je i 3A vysokorychlostní USB-C kabel, tudíž jeho dokupování není třeba.  

Díky funkci Passthrough dokážete najednou nabít powerbanku i k ní další připojená zařízení.  

Extra odolná a bezpečná 

Díky speciální povrchové úpravě proti poškrábání zůstane váš praktický pomocník jako nový i když je nešetrně vhozen třeba do dámské kabelky plné klíčů. Jeho matná povrchová úprava navíc dává powerbance elegantní vzhled. 

Powerbanka se pyšní systémem vícenásobné elektronické ochrany, která při nabíjení chrání jak samotnou powerbanku, tak i připojenou elektroniku. Nemusíte se tak obávat přílišného vybití, přebití, přetížení nebo zkratu.  

Upozornění

Tato powerbanka bohužel bezdrátově nenabíjí všechny telefony a zařízení, která jsou bezdrátově nabíjitelná. Je to zejména z důvodu zajištění kompatibility nabíjení při využití magnetického nabíjení. Aby magnetické nabíjení dosahovalo max. možné rychlosti a fungovalo správně, není čipová sada powerbanky zpětně kompatibilní se staršími modely telefonů. Dále je primárně určena pro bezdrátové nabíjení telefonů a nemusí umět nabíjet např. bezdrátově nabíjitelná sluchátka.  
 
Jak tedy zjistíte, zda umí nabíjet právě Váš telefon? Zde je aktuální seznam bezdrátově nabíjených telefonů, které lze bezdrátově nabíjet touto powerbankou. Obecně je pravidlo jednoduché – funguje se všemi modely Apple a Samsung a mobilními telefony ostatních značek vyrobených od roku 2020 a později. 

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Obecné číslo B0541B
Produktové číslo 1613054100
EAN 8592920109885
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (80%)
6 hodnocení

 • 40%
  Jirka S.
  Objednáno 8. 4. 2023
  Nefunguje rychlé bezdrátové dobíjení se Samsung Galaxy S20FE, ale se starším S10 ano. Divné. Navíc se docela rychle vybíjí.
 • 100%
  Dušan
  Objednáno 1. 8. 2022
  Funguje dobře s iPhone 11. Nemám výhrad.
 • 100%
  J.
  Objednáno 28. 6. 2022
  Powerbanka výborná, již odzkoušeno několikrát a vše v pořádku. Ukazatel stavu nabití je určitě plusem. Spokojenost.
 • 100%
  René K.
  Objednáno 27. 6. 2022
  Spokojenost, pořizoval jsem k iPhone 13 mini, magnet drží dobře i přes ochranný kryt (kryt musí samozřejmě splňovat podporu MagSafe). Skvělý poměr cena/výkon.
 • 100%
  Jan Dovrtěl
  Objednáno 8. 6. 2022
  Takřka dokonalá powerbanka s velice silným MagSafe magnetem, který je vystouplý a nevadí tak vystouplým foťákům na telefonu a dokonale se přimagnetuje. V dalších verzích bych vylepšil tyto věci: 1) display rozšířil o voltmetr, ampérmetr a wattmetr aby byl přehled o tom jakou rychlostí přesně se powerbanka dobíjí. 2) prosím o otočení MagSafe nabíjení aby po přimagnetování byl nabíjecí konektor telefonu a nabíjecí konektory na powerbance na jedné straně aby se dal použít i přiložený kablík na nabíjení telefonu. 3) kdyby se do balení podařilo přiložit nějaký univerzální kvalitní a odolný USB-A/C -> USB-micro/C/Lighting kablík https://nomadgoods.com/products/universal-usb-c-kevlar-cable-0-3m, tak by to bylo dokonalé. 4) kdyby pak powerbanka měla i BT s kontrolou kondice baterky a průběhem nabíjecího cyklu s vestavěnou AirTag U1 technologií proti ztrátě případně další integrace Lost & Found network https://chipolo.net/en/pages/community nebo https://www.thetileapp.com/en-us/partners
 • 40%
  Martin B.
  Objednáno 6. 6. 2022
  Nefunguje rychlé bezdrátové dobíjení se Samsung Galaxy S21 5G 128 GB. Podpora konstatuje politování, ale 100% kompatibilitu zaručit neumí a omezila se na odkaz na vrácení produktu :-( Jak prosté navzdory popisu produktu výše…
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Bohužel nedokážeme garantovat, že naše powerbanka bude fungovat plnou rychlostí bezdrátového nabíjení se všemi telefony. Při počtu výrobců a nových čipů na trhu, není zajištění takové kompatibility možné, i když se pro to snažíme dělat maximum.

Snažíme se mapovat a zlepšovat konektivitu se všemi bezdrátovými mobilními zařízeními na trhu, což však není jednoduché a bude trvat ještě nějakou dobu.

Zkuste otočit powerbanku o 180 stupňů a najít místo, kde je rychlonabíjení indikováno. 

U starších telefonů, které podporují bezdrátové nabíjení, doporučujeme použít kovový kroužek, který je součástí balení. Tento kroužek doporučujeme přilepit na Váš mobilní telefon. Díky magnetickým vlastnostem kroužku mobilní telefon lépe přilne k powerbance a zlepší kvalitu nabíjení.