Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Powerbanky, nabíječky a zdroje Nabíječky baterií Ultra-rychlá nabíječka baterií GP Charge 10 S491 + 4× AA

Ultra-rychlá nabíječka baterií GP Charge 10 S491 + 4× AA

Objednací číslo: B56499
4x
zobrazit hodnocení
3.5
4
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
22. 5. 2024 u Vás
2 299
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Ultra rychlá nabíječka a sada baterií

Nechcete zatěžovat životní prostředí opakovaným nákupem jednorázových baterií, ale zdlouhavé nabíjení vás obtěžuje? S GP Recyko Charge 10, nejrychlejší nabíječkou na světě, budou vaše baterie spolehlivě nabité během 10 minut. Nabíječka vás navíc potěší ochranou proti přehřátí, ECO módem pro šetrné nabíjení NiMH baterií, plně automatickým inteligentním nabíjením a maximálně tichým provozem. Součástí nabíječky, která si hravě poradí se všemi druhy AA i AAA baterií, jsou navíc 4 ekologicky vyráběné AA baterie s kapacitou 1 700 mAh pro rychlé nabíjení, jež vydrží více než 700 nabíjecích cyklů.

3× rychlejší než konkurence

Také se vám stává, že na vybité baterie přijdete vždy v tu nejnevhodnější chvíli? Mít po ruce nejrychlejší nabíječku na světě pak pro vás jistě bude tou nejlepší možnou volbou. Vysokorychlostní nabíječka Recyko Charge 10 se hrdě pyšní tímto prvenstvím, ale také mnoha dalšími promyšlenými detaily.

Stačí 10 minut a můžete vyrazit

Plně nabité baterie po ruce oceníte vždy, ať už vyrážíte do práce, do přírody, nebo jen potřebujete rychle zprovoznit dětskou hračku či domácí spotřebič. Nabíječka baterií Charge 10 z řady Recyko dokáže nabíjet až 3× rychleji než konkurenční nabíječky. Pro nabití baterií Recyko Charge 10 do jejich plné kapacity si tak vystačíte s pouhými 10 minutami.

Nezávislé nabíjecí kanály a LED indikace

O bezstarostné a bezpečné nabíjení se stará plně automatická inteligence, která dokáže detekovat vadné a nenabíjecí baterie. Při každém použití zařízení nastaví potřebné nabíjecí parametry tak, aby bylo nabíjení maximálně rychlé a zároveň chránilo vaše baterie. S nabíječkou Recyko Charge 10 díky nezávislým nabíjecím kanálům v jeden okamžik hravě nabijete AA i AAA baterie. O aktuálním stavu nabíjení vás informuje tříbarevná LED indikace.

Šterné nabíjení AAA baterií

Ultra rychlé nabíječky obvykle využívají k podání maximálního výkonu vysoký proud. To mnohdy vede k poškození baterií, které je poté nutné již po 15 až 20 cyklech vyhodit. Nabíječka Recyko Charge 10 však AAA baterie nabíjí šetrně nižší rychlostí – tak, aby nikdy nedošlo k narušení bezpečnosti ani poškození samotných baterií.

Super tichá a bezpečná

Nabíječka Recyko Charge 10 je kromě automatického nastavení rychlosti a způsobu nabíjení vybavena také špičkovou ochranou proti přehřátí. Tu zajišťuje inovativní chladící ventilátor s příčným průtokem. Nabíjení baterií vás navíc nebude obtěžovat ani svou hlučností. Její provoz je totiž 2× tišší, než je běžné u konkurenčních rychlo-nabíječek.

Nabije všechny NiMH baterie

Nabíječka Recyko Charge 10 byla vyvinuta tak, aby dokázala rychle nabíjet baterie, které jsou k tomu určené. Zároveň je ale také vybavena speciálním ECO módem, se kterým šetrně nabijete všechny druhy AA i AAA NiMH baterií, aniž by došlo k jejich poškození. Recyko Charge 10 se tak stane vaší univerzální nabíječkou pro všechny příležitosti. 

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B56499
Produktové číslo 1604849120
EAN 4891199204616
velikosti nabíjených článků AAA, AA
počet nabíjených baterií současně 1 až 4
připojení nabíječky oddělený síťový kabel
druh nabíječky inteligentní
typ článků uvnitř balení AA ReCyko Charge 10
počet nabíjecích kanálů 4
detekce alkalických baterií ano
doba nabíjení 9 V 200 mAh neuvádí se
doba nabíjení AAA 1 000 mAh 0:45
nabíjecí proud C neuvádí se
nabíjecí proud D neuvádí se
nabíjecí proud AAA 1 500 mA
doba nabíjení AA 2 700 mAh 0:30
doba nabíjení C 3 500 mAh neuvádí se
napájení 100–240 V AC
počet článků uvnitř balení 4
typ nabíjených baterií NiMH
detekce poškozených baterií ano
doba nabíjení D 4 500 mAh neuvádí se
doba nabíjení přiložených článků 00:10
kabel součástí balení ano
nabíjecí proud 9 V neuvádí se
nabíjecí proud AA 10 000 mA
ochrana proti přepólování ano
speciální funkce neuvádí se
značka GP
rozměr 156 × 92 × 35 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (70%)
4 hodnocení

 • 40%
  David Kopřiva
  Objednáno 17. 3. 2024
  Na první dobrou mě tento produkt velmi zaujal, ale po pár dnech užívání přišlo zklamání. Přiložené baterie nabíječka nabila do 10 minut. Stejně dobře si vedla i u AA baterií, které mám do blesku. Pak ale přišlo zklamání, kdy asi rok staré AAA baterie GP ReCyko Pro odmítla nabíječka nabít a u obou blikala červeně. Stejně to dopadlo s bateriemi GP ReCyko 1000 AAA. Moje stará nabíječka GP si následně se všemi těmito bateriemi bez problémů poradila, ale trvá to samozřejmě dlouho. Když vezmu v potaz poměr cena / výkon, jsem poněkud v rozpacích.
 • 100%
  Michal Hack
  Objednáno 26. 11. 2023
  Opravdu baterie nabije za 10 minut, jak je uvedeno. Ale na starší baterie to nefunguje. Pouze GP. Doporučuji
 • 100%
  PETR
  Objednáno 24. 7. 2022
  SUPER PRODUKT
 • 40%
  Rostislav
  Objednáno 31. 5. 2022
  Stává se, že přiložené články nejdou nabít. Jeden ze čtyř jde, ostatní se chtít třeba až po nabití toho jednoho. Starší baterie nabít nejedou vůbec. Ty nabíjím 15 let starou nabíječku a jsou v pořádku Větrák spíše připomíná fén a ne tichý vánek. Jediné co je pozitivní, že to fakt rychle nabíjí, ale to využívám méně, šetřím baterky. Za ty peníze jsem bohužel zklamaný.
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Je možné použít jakékoliv AAA baterie z řady RECYKO podle potřeby.

Nabíjení vyšším proudem než 1,5 A vede k jejich nenávratnému vážnému znehodnocení. Z tohoto důvodu nabíjení AAA baterií konkurenčními ultra rychlými nabíječkami vede ke zničení baterie během pár desítek cyklů. 

V ECO módu nabíječka nabíjí baterie AA 600mA a AAA baterie 300mA. To značně prodlužuje dobu nabíjení, ale poskytuje mnohem šetrnější nabíjení pro běžné typy NiMH baterií. 

Zařízení disponuje vysoce sofistikovaným softwarem, který pečlivě měří teplotu baterie během nabíjení. I z toho důvodu bude běžné NiMH baterie nabíjet zhruba poloviční rychlostí, cca 5A tak, aby nedošlo k jejich výraznému znehodnocení. 

Inteligentní nabíječky si rozloží potřebný proud k nabití jednotlivých článků a v okamžiku dobití se dobíjecí místo vypne.
Ano, doporučujeme vyfiltrovat v nabídce parametr- počet nabíjených baterií současně a velikost nabíjených článků
Ano, má nezávislé kanály a v parametrech nabíjení 1 až 4 baterií.

Mezi nabíječkami jsou rozdíly v tom jak se chovají.

Pokud se vybíjí baterie pod 0,8V, tak inteligentní nabíječky s tím budou mít problém.

Oproti tomu např. neinteligentní nabíječky nabíjejí hlava nehlava a jsou k “oživování podbitých baterek ideální”.