Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Značka GP batteries

Značka GP batteries

Značka GP Batteries je na trhu více než 40 let a celosvětově známá.  Známá je především jako dodavatel baterií, nabíječek, záložních zdrojů energie nebo svítilen. Podle průzkumu nezávislé agentury je potvrzeno, že GP baterie patří na českém i slovenském trhu mezi TOP značky a zejména v sortimentu nabíjecích baterií (AA AAA, C, D, 9V) jsou nejprodávanější značkou v obou těchto zemích.

Prvopočátky působení firmy sahají až do roku 1964. Baterie značky GP naleznete ve více než 1 milionu prodejních míst po celém světe - zejména Evropě, Asii a Americe. Výhradním distributorem značky pro český, slovenský a maďarský trh je společnost EMOS spol. s r. o.

Baterie GP Recyko+ prokázala své přednosti v porovnání s ostatními nabíjecími bateriemi. Občanské sdružení spotřebitelů TEST provedlo nezávislý test šestnácti nabíjecích baterií, kde se vítězem stala právě baterie GP Recyko+ 210AAHCB. Výsledky testu výrobků byly publikovány na stránkách časopisu dTest.

Na základě dlouhodobého testování, zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů vyhodnotila společnost Garmin nabíjecí baterie GP ReCyko+ jako nejlepší volbu pro napájení svých outdoorových navigacíGarmin tedy doporučuje baterie Gp ReCyko+ jako ideální zdroj energie zejména na cestách, kde jsou na vynikající výkon zařízení kladeny ty největší nároky.