Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Prodlužovací přívody a rozbočovací zásuvky Domácí prodlužovací přívody GoSmart Prodlužovací kabel 2 m / 4 zásuvky / s vypínačem / PVC / s USB a Wi-Fi / 1,5 mm2

GoSmart Prodlužovací kabel 2 m / 4 zásuvky / s vypínačem / PVC / s USB a Wi-Fi / 1,5 mm2

Objednací číslo: P1412ST
1x
5
1
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

SMART prodlužovací přívod - Wi-Fi. 4 zásuvky + 2 USB výstupy. Přenosová frekvence: 2,4 GHz. Wi-Fi standard IEEE 802.11 b/g/n. Bezpečnostní mechanismy: OPEN/WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK. USB výstup typ A + typ C: 5 V DC Max. 4,8 A, Max. 24 W. Platforma TUYA - EMOS GoSMART.
Možnost ovládání každé zásuvky přes aplikaci EMOS GoSMART. Funkce měřič spotřeby pro zásuvky 230 V. Funkce časovače pro každou zásuvku 230 V. Možnost manuálního vypnutí a zapnutí všech zásuvek.

Výhody produktu

4 zásuvky + 2 USB porty 1x USB typ A a 1x USB typ C - QC 3.0. Vzdálené ovládání přes Wi-Fi. Měření spotřeby. Časovač.

Rozšířený popis

Chytrý pomocník v domácnosti

Chcete mít neustálý dohled nad vašim domovem i když jste zrovna mimo něj? Chytrý prodlužovací přívod P1412ST se čtyřmi zásuvkami umožňuje ovládat připojené spotřebiče odkudkoliv pomocí mobilního telefonu či tabletu ať už jste v práci, na dovolené nebo na zahradě. Pouhým kliknutím v aplikaci EMOS GoSmart vypnete nebo zapnete do něj připojené spotřebiče - ventilátor, elektrické topení a jiné spotřebiče. Zajistěte si bezpečný a úsporný provoz vaší domácnosti!

Díky možnosti dálkového zapínání a vypínání elektrických spotřebičů, měření spotřeby elektrické energie, časovému rozvrhu i nastavení automatického zapnutí či vypnutí s ním zvládnete udělat z libovolného standardního spotřebiče chytré zařízení.

Praktické funkce

S chytrým prodlužovacím přívodem P1412ST můžete na dálku kontrolovat, zda jste po odchodu vypnuli spotřebiče, které jste chtěli. A to není zdaleka vše!

Díky funkci časovače si můžete automatizovat jejich provoz na konkrétní čas a den, můžete sledovat celkovou spotřebu připojených zařízení a díky evidované historii v aplikaci kontrolovat, kolik se spotřebovalo energie za daný měsíc.

Jste mimo svůj domov a chcete, aby se vaše spotřebiče před návratem samy zapnuly? Žádný problém! Funkce odpočtu vám pomůže nastavit automatické zapnutí či vypnutí pro každou zásuvku zvlášť.

Připojení nejen domácích spotřebičů

Chytrý prodlužovací přívod P1412ST je vybaven 4 zásuvkami s indikací, které zvládnou maximální proud 16 A a zátež 3 680 W. Pro manuální ovládání zásuvky je k dispozici také tlačítko on/off.

Praktickým doplňkem jsou 2 USB porty, konkrétně 1x USB-A a 1x USB-C Qualcomm, které budou nabíjet připojená zařízení i když je prodlužovací přívod tlačítkem on/off vypnutý.

Moderní a jednoduché zároveň

Chytrý prodlužovací přívod se svým nadčasovým provedením hodí do každého interiéru. Díky vysunovacím nožičkám je možné zásuvky jednoduše natočit směrem, kterým potřebujete.

Po umístění na vybrané místo pak stačí prodlužovací přívod připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a spárovat s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS. Při provozu můžete využít i hlasového ovládání díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Integrace do systému EMOS GoSmart

Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.

 

Obsah balení a párování s aplikací EMOS GoSmart

 

Parametry

Parametry

Značka EMOS
Objednací číslo P1412ST
Produktové číslo 1902940200
EAN 8592920118405
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Petr
    Objednáno 2. 8. 2023
    Naprostá spokojenost, vše kvalitně zpracováno, zcela odpovídá očekávání
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení