Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Baterie a akumulátory Jednorázové spotřební baterie GP lithiová knoflíková baterie CR1025, 1 ks

GP lithiová knoflíková baterie CR1025, 1 ks

Objednací číslo: B15101
Doprava zdarma
Skladem
17. 4. 2024 u Vás
79
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Knoflíkové baterie od expertů na baterie 

Knoflíkové a speciální baterie stojí na pomyslném vrcholu umění výroby baterií. Ve svém drobném obalu ukrývají obrovskou dávku energie, za kterou stojí roky výzkumu pod taktovkou zkušených vývojářů. Společnost GP Batteries přináší v této knoflíkové baterii energii do moderních domácností, kde chytré nejsou jen mobilní telefony. Buďte chytří i vy a vybavte svůj domov nebo kancelář bateriemi, které za to stojí. 

10 let skladování bez ztrát 

Odolnost a maximální pracovní nasazení vám knoflíkové baterie GP garantují minimálně na dlouhých 10 let. Po tuto dobu je můžete bezstarostně skladovat a následně použít bez obav, že došlo k jejich vybití.  

Vzhledem k jejich výkonu, odolnosti i ceně se jejich koupě dá bez přehánění přirovnat k výhře v loterii. Díky dlouhé době skladovatelnosti se nemusíte bát ani koupě většího množství cenově zvýhodněných baterií najednou. Baterie totiž vydrží! 

Malé ale šikovné  

Knoflíkové baterie tvoří neodmyslitelnou součást všech vašich domovů. Kromě vašich klíčenek, dálkového ovládání, hodinek, kalkulaček, zdravotnických potřeb až po hračky vašich nejmladších, nachází baterie GP díky svým špičkovým parametrům uplatnění i v běžném životě i v náročných plánech vrcholových sportovců a nevyléčitelných dobrodruhů (jako externí baterie, na které je spoleh).  

Baterie s pořádnou výdrží 

Knoflíkové baterie GP obsahují lithium, díky kterému vás nikdy nezklamou. Toto vyspělé technologické řešení zajišťuje v malém rozměru vysoký výkon, který je navíc stabilní za jakkoli extrémních podmínek. 

Na poušti i severním pólu 

Vytečené baterie v dražších zařízeních představují ukázkovou noční můru každého z nás. Proto se lithiové knoflíkové baterie GP obrnily ochranou proti vytečení, kterou jsou vybavené do teplot v neuvěřitelném rozmezí −20 °C až 60 °C. 

Spolknutí již nehrozí 

Knoflíkové baterie díky svému tvaru a rozměrům poutají pozornost zejména velmi malých dětí. Jak předcházet nehodám a nechtěnému spolknutí knoflíkových baterií, které malé dítě může považovat za hračku nebo sladkost? 

Díky speciálně navrženému obalu nebudou mít malé dětské ručičky šanci baterii GP z obalu bez dopomoci rodičů vyjmout. Obal je konstruován tak, aby k jeho otevření bylo nutné využití nůžek. 

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B15101
Produktové číslo 1042102511
EAN 4891199211485
velikost baterie neuvádí se
chemické složení lithiové
kategorie/řada Lithium
možnost nabíjení ne
kapacita 30 mAh
napětí 3 V
typ GP CR1025
provozní teplota -20 °C až +60 °C
počet nabíjecích cyklů nenabíjecí
hmotnost 0,7 g
max. skladovatelnost 10 let
značka GP
rozměr 10,0 × 2,5 mm
prodejní obal 1 ks, blistr
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení