Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
počet zásuvek
tepelná pojistka
dětské clonky
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Gumový prodlužovací kabel na bubnu

Gumové prodlužovací kabely na bubnu jsou skvělé pro ty, kteří pracují ve stavebnictví, průmyslu nebo v zemědělství. Samozřejmě může být dokonalým parťákem i pro náročnější kutily, kteří rádi pracují na zahradě nebo v domácí dílničce. Díky gumové izolaci jsou tyto kabely velice odolné vůči odření nebo jinému poškození.

EMOS se zaměřuje na kvalitu a bezpečnost svých výrobků. Všechny gumové prodlužovací kabely na bubnu procházejí důkladnými testy a splňují přísné normy a certifikace. To zajišťuje, že každý kabel od EMOS je vysoce spolehlivý a bezpečný pro použití. S gumovým prodlužovacím kabelem na bubnu od EMOS získáte také praktickou mobilitu. Díky navijáku na bubnu snadno a rychle navinete kabel, což usnadňuje jeho skladování a přenos. Zažijte spolehlivost a výkon s gumovými prodlužovacími kabely od značky EMOS.

Nevíte si rady s výběrem vhodného prodlužovacího kabelu? Nahlédněte do našeho stručného rádce - Jak vybrat prodlužovací buben. Objednejte si svého pomocníka u EMOS a nezapomeňte, že u nás máte dopravu zdarma a na vše!

Vaše filtry
Produkt:
Typ izolace:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité