Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Baterie a akumulátory Jednorázové spotřební baterie Lithiová knoflíková baterie GP CR3032, 1 ks

Lithiová knoflíková baterie GP CR3032, 1 ks

Objednací číslo: B15331
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Skladem
23. 7. 2024 u Vás
159
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Knoflíkové baterie od expertů na baterie

Knoflíkové a speciální baterie stojí na pomyslném vrcholu umění výroby baterií. Ve svém drobném obalu ukrývají obrovskou dávku energie, za jejich existencí stojí roky výzkumu pod taktovkou zkušených vývojářů. Společnost GP Batteries přináší v této knoflíkové baterii energii do moderních domácností, kde chytré nejsou jen mobilní telefony. Buďte chytří i vy a vybavte svůj domov nebo kancelář bateriemi, které za to stojí.

Malé ale šikovné

Knoflíkové baterie tvoří neodmyslitelnou součást všech moderních domovů, které se nebrání novým technologiím. Kromě zabezpečovacích systémů, ovladačů, čidel apod. nachází baterie GP díky svým špičkovým parametrům uplatnění i v běžném životě (jako knoflíkové baterie do hodinek nebo do naslouchadel) i v náročných plánech vrcholových sportovců a nevyléčitelných dobrodruhů (jako externí baterie, na které je spoleh).

10 let skladování bez ztrát

Odolnost a maximální pracovní nasazení vám knoflíkové baterie GP garantují minimálně na dlouhých 10 let. Po tuto dobu je můžete bezstarostně skladovat a následně použít bez obav, že došlo k jejich vybití.

Vzhledem k jejich výkonu, odolnosti i ceně se jejich koupě dá bez přehánění přirovnat k výhře v loterii. Díky dlouhé době skladovatelnosti se nemusíte bát ani koupě většího množství cenově zvýhodněných baterií najednou. Baterie totiž vydrží!

Na poušti i severním pólu

Vytečené baterie v dražších zařízeních představují ukázkovou noční můru každého z nás. Proto se lithiové knoflíkové baterie GP obrnily ochranou proti vytečení, kterou jsou vybavené do teplot v neuvěřitelném rozmezí -20 °C až 60 °C.

Baterie s pořádnou výdrží

Knoflíkové baterie GP obsahují lithium, díky kterému vás nikdy nezklamou. Toto vyspělé technologické řešení zajišťuje v malém rozměru vysoký výkon, který je navíc stabilní za jakkoli extrémních podmínek.

Spolknutí již nehrozí

Knoflíkové baterie díky svému tvaru a rozměrům poutají pozornost zejména velmi malých dětí. Jak předcházet nehodám a nechtěnému spolknutí knoflíkových baterií, které malé dítě může považovat za hračku nebo sladkost?

Díky speciálně navrženému obalu nebudou mít malé dětské ručičky šanci baterii GP z obalu bez dopomoci rodičů vyjmout. Obal je konstruován tak, aby k jeho otevření bylo nutné využít nůžek.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B15331
Produktové číslo 1042303211
EAN 4891199204265
velikost baterie neuvádí se
chemické složení lithiové
kategorie/řada Lithium
možnost nabíjení ne
kapacita 500 mAh
napětí 3 V
typ GP CR3032
provozní teplota -20 °C až +60 °C
počet nabíjecích cyklů nenabíjecí
hmotnost 6,8 g
max. skladovatelnost 10 let
značka GP
rozměr 30,0 × 3,2 mm
prodejní obal 1 ks, blistr
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Dokumenty a soubory ke stažení