Doprava zdarma. Na vše!
VYUŽIJTE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVY ZDARMA NA VŠE A NENECHTE SI UJÍT 4x PIVO ZA KAŽDÝCH 1200 Kč NÁKUPU
Úvod Baterie a akumulátory Nabíjecí baterie Nabíjecí baterie GP Lithium-ion 18650 3350mAh PCM, 1ks

Nabíjecí baterie GP Lithium-ion 18650 3350mAh PCM, 1ks

Obecné číslo B23133
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Ceny jsou uvedeny za balení.
Za každých 1200 Kč nákupu 4× PIVO Budvar ZDARMA!
Základní údaje
Značka GP
Obecné číslo B23133
Produktové číslo 1020072330
EAN 4891199184802

Rozšířený popis


 

Perfect for flashlights

Vybíráte tu správnou baterii 18650 pro vaši čelovku nebo ruční svítilnu? Hledáte baterii s ochranným obvodem (PCM) pro snadné nabíjení přímo uvnitř vašeho svítidla, nebo jen chcete svítit déle než s původní baterií? Jděte na jistotu a vyberte si novou nabíjecí baterii GP Lithium ion 18650. Mějte dostatečný přísun energie v každé situaci díky nadstandardní kapacitě 3350 mAh.


Tato nabíjecí baterie má kapacitu skvělých 3350 mAh a přitom váží pouhých 52 gramů.


dlouhou životnost. Zkuste si to představit. Každý z článků můžete nabít a vybít až třistakrát.


Lithium ion baterie je maximálně bezpečná. Její funkci neohrozíte ani přílišným vybitím, ani když ji zapomenete v nabíječce.

 

Lithium ion – baterie na steroidech

Nezastaví ji vysoké ani nízké teploty, má vysokou kapacitu a nízkou váhu. Je také bezpečná a má dlouhou životnost. Můžete ji nabíjet dle libosti a tím šetřit životní prostředí i vaši peněženku. To je nová nabíjecí baterie GP Lithium ion 18650.

Ideální pro svítilny a čelovky

Baterie GP Lithium ion 18650 má vysokou hustotu energie i trvalý vybíjecí proud 4,8 A, skvěle se tedy hodí i pro svítilny s vysokým výkonem. Vydrží v určitých případech svítit až 85 hodin!

Do každého počasí

Baterie skvěle pracuje i v extrémních povětrnostních podmínkách. Je připravena na teploty od -20 do 50 stupňů Celsia. Kde ostatní baterie kapacitně nestačí, tam GP Lithium ion 18650 dál funguje.

Bezpečnost na prvním místě

Baterie je vybavena bezpečnostní pojistkou, která zasáhne při zvýšení tlaku nebo teploty uvnitř článku. Nechybí ani integrovaný ochranný modul PCM, který zajišťuje ochranu proti přepětí, přebití, zkratu a přetížení. Při rozměrech 19 x 69 mm je baterie kompatibilní s většinou kapesních svítilen a čelových LED svítilen na trhu. Přesto si kompatibilitu ověřte ještě před nákupem.


 

Tato baterie je primárně určena pro svítilny a čelovky využívající články velikosti 18650 s ochranným obvodem. Takové baterie jsou díky vestavěné elektronice mírně větší a dražší než klasické články. Umožňují ale pohodlné nabíjení prostřednictvím USB portu (pokud je takovým nabíjecím rozhraním svítidlo vybaveno). Baterii GP Lithium ion můžete využít i v další spotřební elektronice a zařízeních, které byly konstruovány pro baterie 18650 bez ochranného obvodu. Před nákupem ale ověřte, že rozměry této baterie vyhovují vašemu zařízení.
 

Rád vám poradím
Technické dotazy
<p>Po-Pá 8-15 hod</p>
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení
Soubory ke stažení