Úvod Baterie a akumulátory Nabíjecí baterie Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash AA (HR6), 4 ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash AA (HR6), 4 ks

Objednací číslo: B2420
7x
zobrazit hodnocení
5
7
Skladem
6. 3. 2024 u Vás
459
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Nabíjecí baterie GP ReCyko

Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Dosáhnout s nimi finanční úspory, a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte. Zní to jako nedosažitelná kombinace požadavků. Nabíjecí baterie GP ReCyko ale všem těmto přáním s nadhledem vyhoví.

Nová generace baterií ReCyko, která zahrnuje širokou škálu produktů pro běžné i profesionální použití, totiž přináší ještě lepší výkonnost a je šetrná k životnímu prostředí. V kombinaci s chytrými nabíječkami ReCyko tak dosáhnete unikátního konceptu nabíjení. Díky všem těmto výhodám šetříte s použitím baterií ReCyko jak přírodu, tak i svou peněženku.

Pro bleskově rychlé focení

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash jsou perfektním doplňkem každého profesionálního fotografa. Drží si totiž jedno důležité prvenství – jsou nejrychlejšími bateriemi na světě. Jsou totiž o více než 50 % rychlejší než ostatní nabíjecí baterie na trhu.

Baterie GP ReCyko Pro Photo Flash byly vyvinuty speciálně pro použití do fotoaparátů a externích blesků. Díky vylepšenému vnitřnímu odporu baterie poskytují rychlou reakci na vysoké nároky každého fotoaparátu. Snadno tak pořídíte během krátkého intervalu ještě větší množství kvalitních fotografií a neunikne vám žádný jedinečný okamžik. To dokládá i test v nezávislé laboratoři, kde byl porovnán výkon baterií GP ReCyko Pro Photo Flash s jinými nabíjecími bateriemi. A výsledek? Zatímco s baterií GP ReCyko Pro Photo Flash bylo pořízeno 10 snímků v prvotřídní kvalitě za 12 vteřin, za stejný čas zvládly ostatní baterie vyfotit o 2 nebo dokonce o 4 snímky méně.

Úspora stovek baterií

Používání nabíjecích baterií GP ReCyko Pro Photo Flash je pohodlné, ekologické a finančně výhodné. Baterie vám totiž vydrží několik let, aniž by slábl jejich výkon. I po 500 nabitích a vybitích si udrží většinu své kapacity. V porovnání s ekvivalentní dobou používání jednorázových baterií tak ušetříte nemalé finanční prostředky.

Připravené ihned k použití

Baterie GP ReCyko Pro Photo Flash vybalíte a můžete okamžitě použít. Nemusíte se starat o jejich první nabití ani se obávat nízkého výkonu kvůli dlouhodobému uskladnění v prodejně. Baterie GP jsou totiž již z výroby přednabité, patří k bateriím s nejvyšší běžně dostupnou výdrží na trhu, a navíc jsou vybaveny schopností udržet si po dlouhou dobu svou energii. Narozdíl od jiných baterií na trhu navíc disponují uváděnou kapacitou již po zakoupení.

Šetrné k životnímu prostředí

Ekologie hraje u baterií GP ReCyko Pro Photo Flash jednu z hlavních rolí. Více než 10 % materiálu je při výrobě baterií použito z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na trhu. A zároveň více než 94 % materiálů, ze kterých jsou baterie vyrobeny, je opět recyklovatelných.

Výrobce ale nezapomněl ani na krabičku, a i v tomto směru drží své prvenství. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na světě vyrobeno pouze z papíru – tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.

Nová generace nabíjecích baterií

Společnost GP uvedla na trh ekologickou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko Pro, které využívají moderní výrobní technologie a navazují na úspěch předchozích řad dobíjecích baterií. Řada ReCyko Pro Photo Flash nabízí ještě lepší a silnější baterie s dlouhou výdrží po mnoho nabíjecích cyklů. Po pár použitích poskytují dokonce o něco vyšší kapacitu, a tedy i výdrž, než je uvedeno na obale. Tyto baterie jsou ideálním produktem pro všechny amatérské i profesionální fotografy.

Focení s rychlou odezvou

Každý fotograf touží po profesionálním nářadí, na které se bude moci plně spolehnout. Nabíjecí tužkové baterie GP ReCyko Pro Photo Flash byly vyvinuty speciálně pro použití ve fotoaparátech a externích blescích. Spojují nejmodernější výrobní technologie, díky kterým můžete i vy dosáhnout při focení maximálního výkonu. Jsou totiž přizpůsobeny náročným požadavkům uživatelů a fotoaparát díky nim dokáže poskytnout ještě rychlejší odezvu. Už vám tak nikdy neunikne žádný jedinečný okamžik a vše zvládnete bez problémů na svých fotografiích pohotově zachytit.

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash vás nadchnou už při prvním použití. Jsou totiž přednabité z výroby, a tak je po rozbalení můžete okamžitě použít. Mile vás překvapí i dlouhá výdrž baterií po více než 500 cyklů vybití a nabití. Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash se stanou vaším spolehlivým pomocníkem při amatérském i profesionálním focení.

Baterie s minimální uhlíkovou stopou

Kromě toho, že jsou baterie ReCyko plně spolehlivé a vydrží i několik let každodenního používání, aniž by to jakkoliv ovlivnilo jejich kapacitu, vás potěší i jejich minimální ekologická zátěž. Baterie GP ReCyko Pro Photo Flash jsou totiž vyrobeny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Recyklovatelná je i většina materiálů, ze kterých jsou baterie vyrobeny. Společnost GP navíc myslela i na ekologické papírové balení. Baterie GP jsou tak skvělým produktem pro všechny, kterým na přírodě záleží.

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B2420
Produktové číslo 1033224201
EAN 4891199187032
velikost baterie AA
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko Pro
možnost nabíjení ano
kapacita 2 000 mAh
napětí 1,2 V
typ HR6 (tužka, AA)
provozní teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjecích cyklů více než 500
hmotnost 27 g
max. skladovatelnost neuvádí se
značka GP
rozměr 14,5 × 50,5 mm
prodejní obal 4 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
7 hodnocení

 • 100%
  Michal Hack
  Objednáno 23. 9. 2023
  Kupuji již řadu let. Dlouhá výdrž, okamžitě nabiti blesku, dlouhá životnost
 • 100%
  Miloš
  Objednáno 2. 8. 2023
  Baterie fungují velmi dobře, nabíjení v pořádku. Jsem spokojen.
 • 100%
  Bohdan
  Objednáno 9. 4. 2022
  Jsou výborné.
 • 100%
  R
  Objednáno 23. 2. 2022
  Výýborné
 • 100%
  Jan Kantor
  Objednáno 27. 1. 2022
  OK.
 • 100%
  Richrd
  Objednáno 20. 1. 2022
  Do blesku i pro náročné focení parádní.
 • 100%
  Tomáš
  Objednáno 29. 12. 2021
  100 % spokojenost
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení