Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Baterie a akumulátory Nabíjecí baterie Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional AAA (HR03), 6 ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional AAA (HR03), 6 ks

Objednací číslo: B2618V
1x
zobrazit hodnocení
5
1
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Vyberte variantu
kapacita
prodejní obal
Skladem
29. 5. 2024 u Vás
499
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Změní váš pohled na baterie

 Nabíjecí baterie NiMH řady Recyko Pro s vysokým výkonem a obrovskou životností až 1 500 cyklů, jsou ideální volbou pro všechna zařízení náročná na napájení. Používáním těchto baterií výrazně snižujete spotřebu jednorázových baterií. Díky neuvěřitelně nízké míře samovybíjení můžou zůstat nabité na 70 % až po dobu 60 měsíců. Jejich spolehlivá provozní teplota od -20 °C do +50 °C poskytuje bezproblémový výkon i při použití v extrémních teplotních podmínkách. Baterie řady Recyko Pro jsou součástí nového, pokročilého ekosystému dobíjecích baterií, nabíječek a dokovacích stanic, které vám naprosto změní pohled na dosavadní používání baterií.

 

Dlouhá výdrž bez ztráty energie

Často uplyne několik dní nebo týdnů, než znovu použijete své baterie. Naštěstí pro vás mají baterie Recyko Pro velice nízkou míru samovybíjení – uchovají si až 80 % výkonu i po 12 měsících v nečinnosti a jsou přednabité z výroby, takže je můžete okamžitě a kdykoliv znovu použít. Už se nemusíte starat, že vám dojdou síly, když je zrovna nejvíce potřebujete!

 

Připravené na horké i mrazivé výzvy

Baterie řady Recyko Pro jsou navrženy tak, aby zvládly i nejnáročnější podmínky v širokém rozsahu venkovních teplot. Bez ohledu na to, zda se nacházíte v mrazivém prostředí nebo v extrémním horku, GP baterie Recyko Pro zůstávají spolehlivé a plně funkční. S provozní teplotou od -20 °C do +50 °C můžete počítat s nekompromisním výkonem a dlouhou životností. Už nemusíte řešit omezení způsobená extrémními teplotami – vaše zařízení budou pracovat v optimálním režimu a vy si tak můžete plně užívat svých aktivit a tvůrčích projektů.

 

Zvláštní pozornost ochraně naší planety

Společnost GP se nezaměřuje pouze na výrobu špičkových výrobků, ale aktivně hledá způsoby, jak snížit ekologický dopad svých produktů a jejich obalů. Jejich inovativní řada dobíjecích baterií a nabíječek s názvem Recyko Pro je příkladem této snahy. Tyto produkty jsou baleny v papírových obalech, které neobsahují žádné plasty. Tím podporují používání recyklovaných materiálů a snižují množství odpadu. S těmito obaly šetrnými k naší planetě můžete být součástí pozitivní změny i vy! Přispějte ke snižování ekologické zátěže.

 

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B2618V
Produktové číslo 1032126080
EAN 4891199222344
velikost baterie AAA
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko Pro
možnost nabíjení ano
kapacita 800 mAh
napětí 1,2 V
typ HR03 (mikrotužka, AAA)
provozní teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjecích cyklů více než 1 500
hmotnost 14 g
max. skladovatelnost neuvádí se
značka GP
rozměr 10,5 × 44,5 mm
prodejní obal 6 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Jiří
    Objednáno 31. 1. 2024
    Vše ok
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.