Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Svítilny a čelovky Kapesní bateriové LED svítilny
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Příznaky
baterie součástí balení
nabíjecí
počet režimů svícení
typ napájecího konektoru
LED indikace stavu akumulátoru
LED indikace nabíjení
záruční doba
značka
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Kapesní bateriové LED svítilny

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3

Kapesní bateriové LED svítilny • Doprava vždy zdarma

Kapesní svítilny máme rádi pro jejich drobné rozměry, nízkou hmotnost a tvar, kterým doslova padnou do ruky. Na rozdíl od pracovních svítilen nebo čelovek tráví v našich rukách většinu času, proto je potřeba, aby nejenom vzorně svítily, ale i se nám pohodlně držely. O to se stará guma nebo protiskluzové drážky na jejich povrchu. Za bezkonkurenčního lídra této kategorie považujeme kapesní LED svítilny GP (vyráběné světovou firmou GP Batteries). Tyto špičkové kovové svítilny jsou nejčastěji vybavené CREE LED čipy, které díky jejich vysokému jasu a dosvitu (více než 200 m) v současnosti nic nepřekoná.

V této kategorii najdete také designové svítilny EMOS z profi řady ULTIBRIGHT. Charakterizují se elegantním červeným prstencem a jsou vyrobeny z odolného kovu. Spolehlivě tak zvládnou i náraz po pádu na tvrdý povrch. Potěší vás i jejich vysoký stupeň krytí IP65, díky kterému jsou všechny voděodolné. Tyto svítilny jsou rovněž vybaveny kvalitním a značkovým CREE LED chipem, který se stará o nadstandardní světelný tok a dostatečný dosvit.

Kapesní LED svítilny GP jsou obvykle napájeny bateriemi AA nebo mikrotužkové AAA, což je ideální pro každodenní použití, protože tyto velikosti baterií lze snadno vyměnit. Výhodou těchto typů baterií ve srovnání s o něco většími možnostmi je, že umožňují, aby svítilna zůstala přenosná a pohodlná a zároveň poskytovala dostatečný výkon a jas. Společnost GP Batteries, jedna z předních světových firem v této kategorii, vyvinula pro své výrobky speciální články, které vydrží déle nabité, takže se nemusíte starat o jejich častou výměnu. Pokud však nakonec přece jen budete potřebovat nové, je k dispozici spousta možností, pokud jde o typy baterií AA a AAA, jako jsou alkalické, lithiové, uhlíko-zinkové a dobíjecí. Každý typ nabízí své vlastní výhody, jako je delší životnost, vyšší výkon, lepší teplotní odolnost nebo větší cenová dostupnost - stačí si jen vybrat, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!